پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز ۱۲:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۹
در سرپلذهاب صورت گرفت :

برگزاری مراسم جشن عید سعید غدیر در شهرستان

بازی دراز1404:مراسم جشن عید سعید غدیر خم با رعایت پروتکلهای بهداشتی در شهرستان سرپلذهاب برگزار گردید.

مراسم جشن عید سعید غدیرخم باهمت حوزه علمیه باقرالعلوم ع سرپلذهاب در محل سالن جلسات این حوزه برگزار شد.

دراین مراسم که بارعایت پروتکلهای بهداشتی برگزار شد امام جمعه شهرستان ، روحانیون ، طلبه ها و خانواده های دانش آموزان حوزه علمیه شهرستان حضور داشتند.

امام جمعه سرپلذهاب در این مراسم ضمن تبریک عید سعیدغدیر گفت : امروز روز اتمام دین و اکمال نعمت و روز ناامیدی دشمنان است که باید این روز بزرگ را جشن گرفته و با مومنین دیدار کرد.

حجت الاسلام فاطمی نسب افزود : امروز کافرین و دشمنان دین خدا از اتمام نعمت و اکمال دین نامید وناراحت می شوند و دراین روز ناله شیطان بلند می شود که دلیل آن طبق سخنان رسول اکرم (ص) این است که بهشت برای کسانی است که ولایت امیرالمومنین (ع) را انتخاب می کنند و چون شیطان می خواهد انسان نافرمانی خداوند کرده و به بهشت نرسد ازاین روز خشمگین می شود.

ایشان بااشاره به حدیثی از پیامبر اسلام ص تصریح کرد : کسی که به ولایت امیرالمومنین علیه السلام تمسک کرده هرگز از راه راست خارج نشده و درمسیر هدایت پیش خواهد رفت و حب و دوستی امیرالمومنین ع و اهل بیت رسول الله ص را در دل خواهدداشت و به سعادت خواهد رسید.

وی خاطر نشان کرد : تمسک به ولایت امیرالمومنین علیه السلام فقط با زبان حاصل نمی شود و باید در عمل و زندگی خود نیز همانند امیرالمومنین ع بوده وایشان را در زندگی الگوی خود قراردهند.

امام جمعه شهرستان اذعان کرد : زمینه سازان ظهور امام زمان عج امروز متمسکین به ولایت امیر المومنین ع هستند .

فاطمی نسب در پایان افزود : اقامه امر به معروف و نهی از منکر یکی از وظایف مهم متمسکین به ولایت امیرالمومنین علیه السلام است ودر شرایط کنونی که دشمنان اسلام وانقلاب باهرروش و حربه ای به دنبال رواج منکرات در جامعه و به انحراف کشیدن اسلام و انقلاب هستند این وظیفه بیش از پیش مهم می باشد .