پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز ۱۴:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۳
امام جمعه سرپل‌ذهاب :

دغدغه مردم در نتیجه انتخابات باید برطرف شود / لزوم رسیدگی به اعتراضات و بازشماری آراء

بازی دراز 1404:امام جمعه سرپل‌ذهاب بر لزوم رسیدگی به اعتراضات و بازشماری آراء انتخابات شورای اسلامی شهر تاکید کرد و گفت: دغدغه مردم در نتیجه انتخابات باید برطرف شود.

حجت الاسلام  جوادفاطمی نسب در گفتگو با خبرنگار ما گفت : مردم سرمایه های بزرگ اجتماعی در کشور هستند که در انتخابات با ثبت مشارکت بالای ۶۳ درصدی در شهرستان وفاداری و پایبندی خود به آرمانهای انقلاب و امام را ثابت کردند .

وی افزود : مردم وظیفه خودرا با حضور در پای صندوقهای اخذ رای به درستی انجام داده و وظیفه مسئولین است که  از آرای آنها حفاظت کرده و دغدغه های مردم در خصوص نتیجه انتخابات را رفع کنند .

ایشان با اشاره به برگزاری جلسه با فرماندار و عوامل اجرایی انتخابات اذعان داشت : اعتراضات نامزدهای انتخاباتی و دغدغه مردم و وجود شائبه هایی در خصوص تخلف انتخاباتی دراین جلسه به اطلاع مجریان انتخابات رسید و بر لزوم رفع دغدغه های مردم و بازشماری آراء تاکید شده است.

وی در پایان ادامه داد: بررسی به اعتراضات حق مسلم و قانونی مردم و کاندیدهای انتخاباتی است زیرا که مردم برای حفاظت و دفاع از این انقلاب و نظام، دشمن را ناامید کردند و پای صندوق های رای آمدند بنابراین رسیدگی به نتایج دقیق آرا لازم و ضروریست .