پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز ۱۱:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۸
با حضور مسئولین کشور صورت گرفت:

دیدار با خانواده شهید اکبر قادری در شهرستان سرپلذهاب

بازی دراز 1404 :با حضور سردار امیر چشک ریاست ایمنی بازرسی نیروی زمینی ارتش، امیر ماسوری جانشین قرارگاه غرب ارتش، امیر صبوری فرمانده لشکر ۸۱ زرهی کرمانشاه ،امیر شاطری فرمانده تیپ ۷۱ پادگان ابوذر ، رئیس بنیادشهید سرپلذهاب و جمعی از پرسنل این اداره با خانواده شهید اکبر قادری که سال ۶۲ عضو کادر ارتش بودند و در منطقه عملیاتی قصر شیرین به درجه رفیع شهادت نائل آمدند،دیدار و گفتگو کردند.

    سردار امیر چشک ریاست ایمنی بازرسی نیروی زمینی ارتش در حاشیه این سرکشی بیان کرد: خدای بزرگ را شاکر هستیم امروز توفیق شد که از مرزهای غربی کشور بازدید کنیم و مدافعین مرزهای کشور را ببینیم و از نزدیک سفر را متبرک کنیم به حضور در خانواده شهید بزرگوار و از احوالات خانواده محترم ایشان آگاه شویم و هم خود انرژی لازم را بگیریم چون معتقدیم که تجلیل از شهدا تجلیل از همه ایثارگری ها و فداکاری ها و خوبی ها و ارزش‌هاست. 

    وی افزود: خط شهادت است که کشور را در برابر مقابل همه حملات و بدخواهی ها و خباثت ها حفظ کرده است.  

 ایشان ادامه داد: خانواده شهدا حق بزرگی به گردن هم دارند و ما وظیفه  داریم هم برای اینکه خودمان درس بگیریم و به اینکه اطمینان دهیم به خانواده شهدا که ما پای انقلابی که  آنها همسرانشان فرزندانشان و عزیزانشان را در دفاع از این مملکت به شهادت رسیدند ما ایستادگی میکنیم  و همان نهضت ادامه خواهد داشت.  

 وی اظهار داشت: امروز ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی در مرزهای غربی کشور و همین‌طور در مرزهای جنوب شرقی کشور  با تمام قوا از کیان جمهوری اسلامی دفاع می‌کند و این همان چیزی است که ما  از شهدای عزیزمان یاد گرفتیم .

   وی ادامه داد: باید به خانواده شهدا عرض کنیم که این مسیر را گم نکردیم و مسیر را خوب میشناسیم  و تکلیف و وظیفه ما این است که انشالله در مسیر شهدا عمل کنیم و یار و یاور رهبر  و مطیع امر ولی فقیه باشیم که امروز ولایتمداری بالاترین درجه است که می‌تواند بازدارندگی برای کشور عزیزمان ایجاد کند.  

  سرپل ذهاب در غرب كرمانشاه با بيش از 85 هزار نفر جمعيت در دوران هشت سال دفاع مقدس 803 شهيد، 163 آزاده و 840 جانباز تقديم انقلاب اسلامي كرده است.