پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز ۱۵:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۸
امام جمعه سرپل ذهاب ؛

آزادگان نمونه های بی نظیر وفاداری به آرمانهای اسلام وانقلاب هستند / حمله به نویسنده مرتد کتاب آیات شیطانی زنگ خطری برای عاملان ترور شهید سلیمانی است

بازی دراز ۱۴۰۴ : حجت‌الاسلام فاطمی نسب در خطبه های نماز جمعه این هفته سرپل ذهاب گفت : حمله به سلمان رشدی نویسنده مرتد کتاب آیات شیطانی زنگ خطری برای عاملان ترور سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی است که حتی اگر تحت حفاظت باشند چقدر انتقام به آنها نزدیک است .

حجت الاسلام فاطمی نسب در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان با اشاره به سالروز ورود آزادگان به کشور اظهارداشت :  ۲۶مرداد سالروز ورود آزادگان که نمونه های بی نظیر وفادارب به آرمانهای انقلاب اسلامی می باشند به میهن اسلامی است . وی افزود : آزادگان سرافراز آبرو و افتخار ملت و باعث سربلندی نظام هستند که دوران سخت و پرمشقت اسارت آنها در زندانهای بعثی باید برای نسل امروز بازگو شود تا از به فراموشی سپرده شدن آن جلوگیری گردد. ایشان در ادامه با اشاره به حمله صورت گرفته به نویسنده مرتد کتاب آیات شیطانی در آمریکا ادامه داد : سلمان رشدی نویسنده خبیث و مرتد کتاب آیات شیطانی جمعه شب گذشته قبل از شروع سخنرانی در غرب نیویورک مورد حمله قرارگرفت و طبق برخی اخبار قدرت بینایی و تکلم خودرا ازدست داده است . خطیب جمعه شهرستان تصریح کرد : حمله به سلمان رشدی نشان دهنده این است که حرف امام خمینی (رض) برزمین نخواهد ماند و مانند تیری که از چله کمان رها شده سرانجام به هدف اصابت خواهد کرد . وی تاکید کرد : حمله به رشدی زنگ خطری برای عاملان ترو سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی است که حتی اگر تحت حفاظت گسترده نیروهای امنیتی هم باشند چقدر انتقام به آنها نزدیک است . امام جمعه شهرستان در بخش دیگری از سخنان خود به ۲۵محرم سالروز شهادت امام سجاد ع) به روایتی اشاره کرد وگفت : امام سجاد علیه السلام برای احیای دین اسلام و جامعه سازی دینی اقدامات بسیار مهمی را انجام داد و جامعه را برای امامت امام محمدباقر ع) و امام صادق ع) آماده کرد . وی افزود : دوران زندگی امام سجاد علیه السلام با فعالیتی آرام در جهت سازندگی افراد صالح و قوام بخشیدن به طرز فکر شیعیان در ذهن پیروان و مبارزه با تخریفها همراه بود و تلاش اصلی امام در زمینه رشد اخلاق و معنویت مردم بود .