پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز ۱۲:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۷
به مناسبت هفته دفاع مقدس صورت گرفت:

دیدار با خانواده شهدای روستای رشید عباس در شهرستان سرپلذهاب

بازی دراز 1404:فرمانده سپاه، فرماندار شهرستان سرپل ذهاب و جمعی دیگر از مسئولین این شهرستان به مناسبت هفته دفاع مقدس با خانواده شهدای روستای رشید عباس در شهرستان سرپلذهاب دیدار و دلجویی کردند.

فرمانده سپاه ناحیه سرپلذهاب سرهنگ مجتبی کاکایی در این دیدار معنوی ضمن درود بر روح پرفتوح امام راحل بنیانگذار کبیرانقلاب اسلامی و شهدای والامقام هشت سال جنگ تحمیلی اظهار داشت: رزمندگان در دفاع مقدس ، از ارزش ها، آرمان ها، اعتقادات و خاک وطن ایران اسلامی دفاع کردند، نگذاشتند دشمن خدشه ای بر بنیان انقلاب وارد کند و این افتخار بلندمرتبه ای است.

وی افزود: شهدا برای حفظ ناموس مردم، خون و جان دادند، ایثارگری کردند،مقاومت و ایستادگی کردند، و این از خودگذشتگی اقتداری بی نهایت برای ایران اسلامی رقم زد.

فرمانده ناحیه سرپلذهاب بیان کرد: غباروبی مزار شهدا، برگزاری یادواره ، دیدار با خانواده های شهدا و ایثارگران از کوچکترین کاری است که می توان برای تبیین راه و سیره شهدا انجام داد، لذا باید با تمام توان در تمام عرصه های مختلف جامعه مکتب شهدا را زنده نگه داشت و پرچم سرافراز بیش از گذشته بالاتر برد.

در ادامه صدراله بابلی فرماندار سرپلذهاب  ضمن‌گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: امنیت،اقتدار، پیشرفت ایران اسلامی مدیون خون ریخته شهدا است، مدیون مقاومت و ایستادگی جانبازان و آزادگان است، لذا باید قدردان شکیبایی و صبر خانواده های معزز بود.

وی بیان کرد: انقلاب اسلامی برگرفته از مكتب عاشوراست و با حماسه ‌آفرينی و شهادت شهدا به بالاترين و اصلی ‌ترين جايگاه خود رسيده است.

لازم به ذکر است با خانواده شهید صید علی فتحی وشهید کاکامراد عزیزی در روستای رشیدعباس دیدار بعمل آمد.