پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز ۱۶:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
امام جمعه سرپل ذهاب ؛

بصیرت مردم و هوشیاری نیروهای انتظامی و امنیتی آشوب و ناامنی های کشور را پایان داد / ایجاد شبکه وکالت و حفظ جان امام زمان(عج) از اقدامات مهم امام حسن عسکری (ع) بود

بازی دراز ۱۴۰۴ : امام جمعه سرپل ذهاب گفت : بصیرت مردم و هوشیاری نیروهای انتظامی و امنیتی ناامنی و آشوبهای اخیر کشور را پایان داد و اجازه تعدی به آشوبگران را نداد .

حجت الاسلام فاطمی نسب در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان با اشاره به سالروز شهادت امام حسن عسکری علیه السلام و آغاز امامت حضرت ولیعصر (عج) اظهارداشت : امام حسن عسکری علیه‌السلام در دوران امامت خود اقدامات مهمی انجام داد یکی از اقدامات مهم ایشان حفاظت از امام زمان عج بود . وی افزود : امام حسن عسکری علیه‌السلام امام زمان عج را به خواص معرفی کرد و ضمن اینکه باید جان ایشان حفظ می شد ، به دنیا آمدن حضرت را به اطلاع مردم میرساند .  امام جمعه شهرستان تصریح کرد : ایجاد شبکه یا سازمان وکالت و تربیت شاگردان از دیگر اقدامات امام حسن عسکری علیه‌السلام بود . ایشان در ادامه با اشاره به اغتشاشات اخیر اذعان داشت : آشوبگری و ناامنی ایجاد شده در هفته گذشته با بصیرت مردم ، هوشیاری نیروهای امنیتی و حضور در صحنه نیروهای انتظامی پایان یافت و باردیگر اجازه تعدی بیشتر و ناامنی به آشوبگران و دشمنان نظام داده نشد . خطیب جمعه شهرستان همچنین به هفته ناجا اشاره کرد وگفت: رهبر انقلاب نیروی انتظامی را مجاهدان فی سبیل الله می نامند و از نیروی انتظامی بعنوان مظهر امنیت و اقتدار کشور نام می برند که لازم است از تلاشها و مجاهدت‌های نیروی انتظامی در برقراری امنیت در کشور تقدیرکنم . فاطمی نسب در ادامه به عمل نیکوی وقف اشاره کرد و گفت : وقف بهترین نوع استفاده از دارایی های انسان است که بعنوان صدقه جاریه بعد از مرگ انسان همچنان اثر نیک آن به انسان می رسد . امام جمعه شهرستان اشاره ای هم به روز آتش نشان داشت و گفت : آتش نشانان قشر زحمتکش جامعه هستند که جان خود را کف دست گرفته و در حوادث مختلف سلامتی خود را به خطر می اندازند تا سلامتی مردم را حفظ کنند .