پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز ۱۱:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۰
جانشین فرمانده نیروی انتظامی سرپلذهاب مطرح کرد:

تشریح برنامه هفته فراجا در شهرستان سرپلذهاب

بازی دراز 1404: جانشین فرمانده نیروی انتظامی سرپلذهاب از تشریح برنامه هفته فراجا در شهرستان سرپلذهاب خبر داد

سرهنگ محمد رستمی در گفتگو با خبرنگار ما ضمن تکریم یاد و خاطره شهدای والامقام و فرا رسیدن هفته فراجا به ایثارگران نیروی انتظامی،فرماندهان و کارکنان خدوم و زحمتکش نیروی انتظامی در سراسر کشور،اظهار داشت: هفته فراجا فرصت مغتنمی است که اقدامات مقتدرانه و هوشمندانه نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در تأمین نظم و امنیت پایدار به آحاد ملت شریف ایران اسلامی معرفی و بازنمایی شود.

وی افزود: تاریخ پرفراز و نشیب انقلاب اسلامی ایران همواره مشحون و مملو از افتخارها و سربلندی‌هایی است که به واسطه رشادت‌های فرزندان مؤمن، جان بر کف و انقلابی این مرز و بوم رقم خورده است. بلاتردید در این میان بخش بسیار بزرگی از این صفحات زرین مرهون تلاش‌های مخلصانه، مؤمنانه و بی‌دریغ فرزندان این مرز و بوم است که پای در راه حفظ نظم و ارزش‌های این انقلاب نهاده و در این مسیر لباس سبز خدمت و ایثار را در بر کردند.

سرهنگ رستمی در ادامه به تشریح برنامه های هفته نیروی انتظامی در شهرستان سرپلذهاب پرداخت و گفت: برنامه های این هفته با شعار پلیس خادم مردم ، مردم حامی پلیس آغاز و در ادامه ،دیدار با خانواده شهدا ، جانبازان و ایثارگران، غبارروبی مزار شهدا دیدار با امام جمعه سرپل ذهاب و سخنرانی قبل از خطبه های نمازجمعه و حضور پرسنل انتظامی در نماز جمعه انجام خواهد شد.

وی در ادامه گفت: محفل انس با قرآن و همچنین صبحگاه مشترک نیروهای نظامی برگزار خواهد شد.

وی در ادامه ، حضور پرسنل انتظامی در مساجد ، مدارس و اصناف جهت آموزش همگانی، برپایی چادر سلامت و میز خدمت در نماز جمعه، کوهپیمایی پرسنل انتظامی و برگزاری مسابقات ورزشی از دیگر برنامه های هفته فراجا در شهرستان عنوان کرد.

شهرستان سرپل ذهاب در غرب استان کرمانشاه دارای ۹۰ هزار تن جمعیت و ۴۸ کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق دارد.