پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز ۰۸:۵۴ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
به مناسبت دهه فجر صورت گرفت:

دیدار و تقدیر فرماندار سرپل‌ذهاب از خانواده های شهید والامقام شهرستان

بازی دراز 1404:به مناسبت ایام مبارک دهه فجر با حضور فرماندار، رئیس اداره تبلیغات اسلامی، رئیس بنیاد شهید و بخشدار مرکزی شهرستان سرپل ذهاب از سه تن از خانواده های شهدا دیدار و از این عزیزان تقدیر شد.‌

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز فرماندار سرپل ذهاب صدراله بابلی صبح امروز در این دیدار معنوی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام از صدراسلام تاکنون و الخصوص شهدای هشت سال جنگ تحمیلی که علاوه بر جانفشانی و ایثار شهدا، خانواده های معزز از فرزندان رشید خود برای دفاع از خاک میهن اسلامی گذشتند و خون فرزندان رزمنده خود را فدای اسلام کردند.

وی ادامه داد: تکریم خانواده های شهدا از وظایف ما مسئولین و الگوگیری از راه و مکتب شهدا وظیفه آحاد مختلف مردم است، این راه همانند چراغ در راه تاریکی است که منتهی به تعالی و پیشرفت و اقتدار و عزت خواهد بود.

بابلی اشاره کرد: خانواده های شهدا سرمایه های گرانقدر و باارزشی برای مملکت ایران اسلامی هستند که می توان ضمن سرکشی و دیدار با آنان، درس بزرگی آموخت برای روبرو شدن با مسائل مهم کشور و مقابله با دشمن، لذا این فرصت دیدار غنیمت را، ارج مینهیم.

لازم‌به ذکر است در پایان با اهدای لوح از خانواده های شهید عرفان اسدی ، شهید امین اله خدامرادی و شهید محمد علی فرامرزی تقدیر بعمل آمد.

سرپل ذهاب در غرب كرمانشاه با بيش از 85 هزار نفر جمعيت در دوران هشت سال دفاع مقدس 803 شهيد، 163 آزاده و 840 جانباز تقديم انقلاب اسلامي كرده است.