پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز ۱۱:۲۱ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
در ششمین روز از دهه مبارک فجر صورت گرفت:

افتتاح دو طرح عمرانی و خدماتی در شهرستان

بازی دراز 1404:همزمان با ششمین روز از دهه مبارک فجر دوطرح عمرانی و خدماتی با اعتباری بالغ بر ۲۱۸میلیارد و ۳۲۰میلیون ریال در سرپل ذهاب به بهره برداری رسید.

صبح امروز دوطرح عمرانی و خدماتی با اعتباری بالغ بر ۲۱۸میلیارد و ۳۲۰میلیون ریال در ششمین روز از دهه مبارک فجر با حضور فرماندار و مسئولین در سرپل ذهاب به بهره برداری رسید.

فرماندار سرپل‌ذهاب در حاشیه این افتتاح به خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز گفت : طرح اول افتتاح شده ساختمان اداری محیط زیست شهرستان است که در زلزله سال ۹۶ تخریب شده بود و پس از اتمام بازسازی امروز به بهره برداری رسید.

صدراله بابلی افزود : این طرح با اعتباری بالغ بر ۸۳میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال با زیربنای ۱۵۰ متر مربع است که از محل اعتبارات زلزله ساخته شده است .

وی اذعان داشت : طرح دوم افتتاح شده پروژه روکش آسفالت محور گردنه پاطاق _ پلیس راه تا شهر سرپل ذهاب است که از محل قرارداد ۱۰۳ میلیاردی می باشد و دو قسمت از آن به بهره برداری رسید.

نماینده عالی دولت در شهرستان افزود : در این طرح ۱۴ کیلومتر روکش آسفالت بااعتباری بالغ بر  ۲۱۰ میلیارد ریال انجام شده و برای ۴۲ نفر نیز اشتغال زایی داشته است.

بابلی در پایان گفت : دهه مبارک فجر فرصت مغتنمی برای بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی و تبیین خدمات آن به مردم است .