پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز ۱۲:۱۱ - ۱۴۰۲/۰۱/۰۷
در سرپل ذهاب صورت گرفت :

دیدار مسئولین شهرستان با خانواده معظم شهداء

بازی دراز 1404:فرماندار سرپل‌ذهاب در معیت فرمانده سپاه و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان با خانواده معظم شهداء دیدار و آنها را مورد تفقد خود قرار داد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز فرماندار سرپل‌ذهاب در معیت  فرمانده سپاه و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان با خانواده معظم شهیدان سید صحبت نوری ، صادق افشون راد ، غلامعلی باپیرزاده و شهید جاویدالاثر درویش فتاحی دیدار و آنها را مورد تفقد و دلجویی خود قرار داد .

فرماندار سرپل‌ذهاب در این دیدار ضمن تبریک سال نو و گرامیداشت یاد و خاطر شهدا اظهارداشت : اتحاد و ایستادگی در برابر دشمنان رمز موفقیت انقلاب اسلامی در برابر دشمنان نظام و انقلاب بوده است که شهدا عزیز آنرا به بهترین شکل انجام دادند .

صدراله بابلی افزود : این اتحاد و همبستگی در برابر دشمنان امروز نیز باید در سرلوحه کار مسئولین قرار گیرد تا بار دیگر در یک جنگ تمام عیار ترکیبی که علیه نظام به راه انداخته اند پوزه دشمنان را به خاک بمالند.

فرمانده سپاه ناحیه سرپل‌ذهاب در ادامه گفت : امنیت و آرامش امروز کشور حاصل رشادت و ایثار و فداکاری شهدایی است که در این خانواده ها پرورش و تربیت یافته اند .

سرهنگ مجتبی کاکایی افزود : شهدا تربیت یافتگان مکتب امام حسین (ع) هستند و به تاسی از امام شهید خود در برابر ظلم ایستادند و جان پاک و شیرین خودرا فداکردند .