پربازدیدترین ها

کد خبر: 226342 ۱۰:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۵

فرمانده انتظامی خبرداد :

تداوم محدودیت تردد خودروهای غیربومی در شهرستان / کنترل مبادی ورودی شهرستان توسط نیروهای انتظامی

بازی دراز 1404:فرمانده انتظامی سرپلذهاب از تداوم محدودیت تردد خودروهای غیربومی در شهرستان و کنترل مبادی ورودی شهر توسط نیروهای انتظامی خبرداد.

تداوم محدودیت تردد خودروهای غیربومی در شهرستان / کنترل مبادی ورودی شهرستان توسط نیروهای انتظامی

 

سرهنگ منوچهر رضایی در گفتگو باخبرنگار ما اظهارداشت : محدودیت تردد خودروها غیربومی و ممنوعیت ورود آنها به شهرستان برای یک هفته دیگر تمدید شد .

وی افزود : وضعیت شهرستان امروز به نارنجی تغییر یافته که حاصل تلاش دستگاههای مربوطه و مشارکت مردم و رعایت پروتکلها و دستورالعملهای بهداشتی است همچنین مردم فهیم شهرستان در اجرای محدودیت و ممنوعیتهای تردد خودرویی با عوامل انتظامی نهایت همکاری را داشتند که شایسته تقدیر است .

رئیس پلیس شهرستان تصریح کرد : مبادی ورودی و خروجی شهرستان توسط عوامل انتظامی کنترل می شود و برای یک هفته آینده نیز از ورود خودروهای دارای پلاک غیر بومی به شهرستان جلوگبری خواهد شد .

رضایی خاطر نشان کرد : اعمال جریمه برای متخلفین بصورت جریمه های نقدی ورود به شهرستان توسط پلیس راهور و پلیسراه اعمال میگردد لذا انتظار داریم که رانندگان گرامی نسبت به رعایت محدودیتهای اعمال شده اقدام و با پلیس همکاری کنند.

ایشان همچنین از تداوم محدودیت و ممنوعیت تردد شبانه خودروها خبردادو افزود : تردد تمامی خودروها ازساعت ۲۱ لغایت ۴ صبح ممنوع بوده ودرصورت مشاهده با صدور جریمه نقدی اعمال قانون خواهد شد .