پربازدیدترین ها

کد خبر: 226375 ۱۳:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۸

در راستای کنترل شیوع کروناصورت گرفت:

بازدید سرزده معاون سیاسی امنیتی فرمانداری سرپل ذهاب از ادارات ، بانکها و دفاتر پیشخوان در شهرستان سرپل ذهاب

بازی دراز 1404:در راستای کنترل شیوع کرونا معاون سیاسی امنیتی فرمانداری شهرستان با حضور در ادارات،بانکها و دفاتر پیشخوان خدمات دهی به شهروندان و رعایت پروتکل های بهداشتی را مورد ارزیابی و بررسی قرار دادند.

بازدید سرزده معاون سیاسی امنیتی فرمانداری سرپل ذهاب از ادارات ، بانکها و دفاتر پیشخوان در شهرستان سرپل ذهاب

 

حسن پیرکرمی در حاشیه این بازدید گفت: ضمن رعایت کامل پروتکل های بهداشتی ، تدابیری اتخاذ گردد تا استفاده حداکثری از دولت الکترونیک در راستای خدمات سریعتر و کاهش مراجعات ارباب رجوع ها در دستور کار ادارات و بانکها قرار گیرد.

وی تاکید کرد: رعایت پروتکل های بهداشتی و استفاده از ماسک برای عموم مردم امری ضروری و الزامیست ، لذا برای آن دسته از ارباب رجوعانی که ماسک استفاده نمیکنند ضمن دعوت به رعایت توصیه های بهداشتی ، خدماتی ارائه نمی گردد.

پیرکرمی گفت: شهرستان در شرایط نارنجی شیوع کرونا بسر می برد و رفع محدودیت ها به منظور کم رنگ شدن خطر بیماری همه گیر کرونا نیست لذا باید با رعایت بیش از پیش، این شرایط را به حد سفید و عاری از این بیماری برسانیم.

وی از تمامی مردم،صنوف و ادارات که در توجه به دستورالعمل‌های بهداشتی به حفظ سلامت خود و دیگران کمک کردند و در راستای کاهش بار فعالیت کادر درمانی همکاری لازم را داشتند، قدردانی کرد.

شهرستان سرپلذهاب در غرب استان کرمانشاه دارای ۹۰هزارتن جمعیت و ۴۸کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق دارد.