پربازدیدترین ها

کد خبر: 226649 ۱۰:۳۹ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۵

فرمانده انتظامی سرپلذهاب خبرداد:

دستگیری فرد اراذل و اوباش در شهرستان / کشف سلاح جنگی و فشنگ از مخفیگاه این فرد

بازی دراز 1404:فرمانده انتظامی شهرستان سرپل ذهاب از دستگیری فرد اراذل و اوباش و کشف سلاح جنگی از مخفیگاه وی در شهرستان خبر داد.

دستگیری فرد اراذل و اوباش در شهرستان / کشف سلاح جنگی و فشنگ از مخفیگاه این فرد

سرهنگ منوچهررضایی در گفتگو با خبر نگار ما گفت : درپی اخبار واصله مبنی بر حضور شخصی معلوم الهویه در شهرستان با سابقه انواع شرارت ، سرقت ،قاچاق سلاح و مهمات و تهیه و توزیع مواد مخدر شناسایی و دستگیری وی در دستور کار مامورین پلیس آگاهی شهرستان قرارگرفت.

وی افزود : پلیس آگاهی شهرستان پس از یکماه تعقیب و مراقبت نامبرده با هماهنگی مقام محترم قضایی برای دستگیری وی وارد عمل شد که علی رغم غیرقابل نفوذ بودن مخفیگاه وی مامورین توانستند بارعایت موازین شرعی و قانونی با شگردهای خاص پلیسی ضمن ورود به این مخفیگاه این فرد شرور را در غافلگیری دستگیر نمایند.

رئیس پلیس شهرستان تصریح کرد : در مخفیگاه نامبرده چهارقبضه کلت کمری ، ۷۳ عدد فشنگ جنگی کلت و کلاشینکف ، ۱۳ قطعه اشیاء تاریخی قیمتی و ۵۰ گرم ماده مخدر از نوع هروئین و شیشه را که بصورت ماهرانه ای در نقاط مختلف مخفیگاه جاسازی و پنهان شده بود با شم خاص پلیسی کشف و ضبط نمایند .

رضایی اذعان داشت : برای متهم پرونده قضایی تشکیل و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی گردید.

وی درپایان افزود : نیروی انتظامی با پشتیبانی مقتدرانه دادستانی اجازه شرارت و ایجاد رعب و وحشت را به اراذل و اوباش نخواهدداد و با کسانی که قصد اخلال در نظم و امنیت جامعه را داشته باشند به شدت و قاطعانه برخورد خواهد کرد .