پربازدیدترین ها

کد خبر: 226650 ۱۱:۴۶ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۵

درسرپلذهاب صورت گرفت :

برگزاری جلسه تعیین تکلیف اعتبارات روستاهای فاقد دهیاری شهرستان

بازی دراز 1404:جلسه تعیین تکلیف اعتبارات روستاهای فاقد دهیاری شهرستان سرپلذهاب باحضور مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری کرمانشاه برگزار گردید.

برگزاری جلسه تعیین تکلیف اعتبارات روستاهای فاقد دهیاری شهرستان

جلسه تعیین تکلیف اعتبارات روستاهای فاقد دهیاری شهرستان سرپلذهاب باحضور مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری کرمانشاه و کارشناسان این دفتر ، فرماندار و بخشداران بخشهای مرکزی و قلعه شاهین شهرستان سرپلذهاب در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان برگزار گردید.

مدیر کل امور روستایی استانداری کرمانشاه درحاشیه این جلسه در گفتگو باخبرنگار ما اظهارداشت : در سفر به شهرستان سرپلذهاب و دیدار با فرماندار پرتلاش این شهرستان بحث تعیین تکلیف اعتبارات روستاهای فاقد دهیاری مورد بحث و بررسی قرارگرفت .

مهندس امیر خسروانی افزود : در شهرستان سرپلذهاب تعداد ۶۹ روستای فاقد دهیاری وجود دارد که اعتباراتی برای تعدادی از این روستاها برحسب اولویت بندی درنظر گرفته شده است.

وی با تاکید بر لزوم بهره مندی روستائیان از خدمات عمومی مطلوب تصریح کرد: با برنامه ریزی صورت گرفته به ترتیب اولویت برای تعدادی از روستاهای فاقد دهیاری کارهای عمرانی و زیرساختی انجام میشود تا مردم از خدماتی همچون بهبود و بهسازی معابر ، آسفالت راهها و ایجاد فضای سبز در روستاها بهره مند شوند .

مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری کرمانشاه اذعان داشت : فعالیتهای عمرانی و خدماتی روستایی تحت مدیریت نماینده دولت در شهرستان قبل از اتمام سال در روستاهای درنظر گرفته شده آغاز خواهد شد .

فرماندار سرپلذهاب درادامه اظهارداشت : امروز میزبان مهندس خسروانی و کارشناسان دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری کرمانشاه بودیم که برای خدمات دهی به روستاهای فاقد دهیاری برنامه ریزی لازم صورت گیرد.

فرزادی پور افزود : تعدادی از روستاهای شهرستان سرپلذهاب فاقد دهیاری هستند که اعتبارات آنها از محل ارزش افزوده بصورت متمرکز به حساب فرمانداری واریز می شود ولذا امروز با حضورمهندس خسروانی و کارشناسان مربوطه برای این اعتبارات تصمیماتی اتخاذ گردید.

وی تصریح کرد : دراین جلسه برنامه ریزی برای اجرای پروژه های عمرانی روستاهای فاقد دهیاری بر حسب اولویت بندی انجام گرفت که امیدواریم هرچه سریعتر شاهد آغاز عملیات اجرایی این پروژه ها و ارائه خدمات مطلوب به روستائیان باشیم.