پربازدیدترین ها

کد خبر: 226651 ۱۲:۲۷ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۵

نهمین جلسه کار گروه اشتغال و سرمایه گذاری در شهرستان سرپلذهاب برگزار شد

بازی دراز 1404:نهمین جلسه کار گروه اشتغال و سرمایه گذاری با حضور فرماندار و سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان سرپل ذهاب و روسای دستگاه های اجرایی و در محل سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

نهمین جلسه کار گروه اشتغال و سرمایه گذاری در شهرستان سرپلذهاب برگزار شد

در این جلسه فرماندار شهرستان سرپلذهاب به حوزه اشتغال شهرستان تاکید کرد و گفت: این منطقه دارای پتانسیل ها و زیرساخت های مناسبی برای توسعه، تولید و پیشرفت و درآمد است که قطعا اگر با برنامه ریزی و تفکر خلاقانه نیروهای جوان همراه شود منطقه رو به آبادانی سوق داده میشود.  

وی افزود:چالش های روبروی ایجاد شغل برای جوانان منطقه باید با همکاری دستگاه های اجرایی حل و فصل شود و از لحاظ اعتبارات نیز مساعدت گردد.

خانم  مهین پژمان سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان سرپل ذهاب در این نشست ضمن ارائه گزارشی از آخرین وضعیت پرداخت تسهیلات و عملکرد برنامه های سیاست های فعال بازار کار بیان داشت: در شهرستان سرپل ذهاب مبلغ ۵۰ میلیارد و ۶۷۰ میلیون ریال تسهیلات ویژه کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا با اشتغال زایی ۶۹۵ نفر پرداخت شده است.

وی ادامه داد:  ۲۶۲۲ فرصت شغلی برای شهرستان پیش بینی شده است که تاکنون ۱۱۰درصد آن به تعداد ۲۹۰۰ فرصت شغلی بر اساس داده های آماری در سامانه رصد ثبت شده است.  

سرپل ذهاب در غرب استان کرمانشاه دارای ۹۰ هزار تن جمعیت می باشد