پربازدیدترین ها

کد خبر: 226795 ۱۰:۲۴ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۸

فرماندار سرپلذهاب:

تحریم های ظالمانه علیه کشور و احتکار و کم فروشی و گرانفروشی دو عامل مشکل معیشتی مردم است

بازی دراز1404:فرماندار سرپلذهاب گفت: تحریم های ظالمانه علیه کشور و احتکار و کم فروشی و گرانفروشی دو عامل مشکل معیشتی مردم است .

تحریم های ظالمانه علیه کشور و احتکار و کم فروشی و گرانفروشی دو عامل مشکل معیشتی مردم است

 

نورالدین‌فرزادی پور در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت برای پیروزی انقلاب اسلامی شهدای بسیاری تقدیم شده است و بعد از پیروزی انقلاب نیز برای حفظ این سرمایه ارزشمند شهدای بسیاری همچون سردار دلها تقدیم نظام و انقلاب شده است

وی افزود: حضور نظام به دلیل شعار پایبندی به آرمانهای انقلاب برای استکبار جهانی قابل قبول نیست و هزینه های بسیاری را برما تحمیل کرده اند و مردم در این مدت بیشترین هزینه را داده اند.

وی با بیان اینکه استقلال ما باعث شده که هیچکس در دنیا نتواند برای ما تصمیم بگیرد ،گفت: آزادی ما باعث شده که سیستم کشور یک سیستم دموکراسی باشد و خودمردم آزادانه دولت و حکومت خودرا تعیین می کند.  

وی ادامه داد: دوعامل اجازه نمی دهد که انقلاب مسیر خود را به راحتی پیش ببرد و باعث ایجاد مشکلاتی برسرراه نظام می شود عوامل بیرونی که همان دشمنان نظام و انقلاب هستند و دومین عامل وجود ضعفهای داخلی است که معیشت و مشکلات اقتصادی مردم از مشکلات عمده و مهم در داخل است.

وی تصریح کرد: تحریمهای ظالمانه علیه کشور باعث فشار بر مردم شد اما در داخل نیز با احتکار و کم فروشی و گرانفروشی برخی این فشارها بیشتر شد.

وی ادامه داد: با تغییر ریاست جمهوری آمریکا امروز می بینیم که قیمت بسیاری از کالاها روند کاهشی داشته است درحالیکه هیچ اتفاق و اقدامی درخارج از کشور انجام نشده  و بیشترین دلیل آن عرضه کالاهای احتکار شده در داخل است.  

فرزادی پور با بیان اینکه اگر وضعیت امروز شهرستان را با سالهای قبل مقایسه کنید به وضوح می توان خدمات نظام را مشاهده کرد،گفت:۲۱ سد در داخل استان درحال مطالعه ، اجرا و بعضا بهره برداری شده است که ۷ پروژه آن در شهرستان سرپلذهاب است .

نماینده عالی دولت در سرپلذهاب گفت: مهمترین سد آن در شهرستان مربوط به سامانه گرمسیری است که ۲۰ هزار هکتار از اراضی کشاورزی شهرستان را تحت پوشش قرار می دهد.

وی عنوان کرد: بازسازی مناطق زلزله زده ، خدمات زیرساختی آب ، برق و گاز و مخابرات ، خدمات راهسازی و جاده سازی و... از خدمات دولت و نظام مقدس جمهوری اسلامی در شهرستان سرپلذهاب است.  

وی در پایان گفت: وحدت ، همدلی و گوش به فرمان ولایت فقیه بودن تا امروز باعث استقامت در برابر دشمنان شده است و ازاین به بعد نیز عامل موفقیت در برابر دشمنان نظام و انقلاب خواهد بود.