پربازدیدترین ها

کد خبر: 226800 ۱۴:۱۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۸

در سرپلذهاب صورت گرفت :

دیدار فرماندهی تیپ71ارتش با خانواده معظم شهدا به مناسبت دهه فجر

بازی دراز 1404:دیدار فرماندهی تیپ ۷۱ ارتش با خانواده معظم شهدا به مناسبت دهه فجرفرماندهی تیپ ۷۱ صاحب الزمان عج ارتش بمناسبت گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر با خانواده معظم شهدای ارتشی شهرستان دیدار کرد .

دیدار فرماندهی تیپ71ارتش با خانواده معظم شهدا به مناسبت دهه فجر

 

فرماندهی تیپ ۷۱ مکانیزه هجومی صاحب الزمان (عج)ارتش مستقر در پادگان ابوذر بمناسبت گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر با خانواده معظم شهدای ارتشی شهرستان دیدار و آنها را مورد تفقد و دلجویی قرار داد  .

در این دیدار رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران سرپل‌ذهاب و جمعی از پرسنل تیپ ۷۱ پادگان ابوذر سرهنگ شاطری را همراهی می کردند.

سرهنگ جلیل شاطری در این دیدار ضمن تجلیل از مجاهدت و صبر و مقاومت خانواده شهدا اظهارداشت : خانواده های معظم شهداء اسوه های بارز صبر و مقاومت در برابر سختیها هستند و به تاسی از حضرت زینب (س) و حضرت ام البنین(س) در برابر از دست دادن جگرگوشه های خود استقامت کردند.

وی افزود : امنیت و اقتدار کشور مرهون خون پاک و مقدس شهداست و ما وظیفه داریم با حفظ این امنیت ادامه دهنده راه شهدا باشیم .

در پایان این دیدار با اهداء لوح سپاس و هدایایی از خانواده‌های معظم شهداء به پاس سالها مجاهدت و صبر و بردباری در برابر غم بزرگ ازدست دادن فرزندان خود تجلیل بعمل آمد.