پربازدیدترین ها

کد خبر: 226801 ۱۴:۴۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۸

مسول حوزه ناحیه نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه سرپل ذهاب :

نفوذ بزرگترین تهدید پیش روی انقلاب است / انقلاب اسلامی قدرت ابرقدرتهای جهان را درهم شکسته است

بازی دراز 1404:مسول حوزه ناحیه نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه سرپل ذهاب گفت : بزرگترین تهدید امروز و پیش روی انقلاب اسلامی جریان نفوذ در داخل است و دشمنان به دنبال این هستند که انقلاب را از درون نابود کنند .

نفوذ بزرگترین تهدید پیش روی انقلاب است / انقلاب اسلامی قدرت ابرقدرتهای جهان را درهم شکسته است

حجت الاسلام مهدوی در نشست بصیرتی بسیج اظهارداشت : اسلام دارای دوکوثر است یک کوثر اسلام است که دخت نبوت و مادر امامت است و یک کوثر هم کوثر انقلاب است که امام بزرگوار ما می باشد .

وی افزود : کوثر یعنی خیر کثیر و جاری و مااز دوکوثر اسلام و کوثر انقلاب برکتهای زیادی داریم که درحال استفاده از آنها هستیم و باید قدر آنرا بدانیم .

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه سرپلذهاب اذعان داشت : ما ولایت ائمه را در کشور داریم و ولایت ولی فقیه را نیز درکشور داریم که خروجی این دوکوثر انقلاب است که بالنده و مثل کوه استوار درحال حرکت است .

ایشان بابیان اینکه انقلاب دارای دشمنان بسیاری است ادامه داد : دشمنان انقلاب به دنبال خفه کردن انقلاب در نطفه و نابود کردن آن در همان ابتدا با ترور و جنگ و تهاجمات اقتصادی و سیاسی و فرهنگی هستند .

مهدوی اذعان داشت : علت دشمنی با انقلاب اسلامی به گفته رهبری این است که ماهیت انقلاب یک ماهیت دشمن ساز است برای ابرقدرتهایی که در عرصه های مختلف بینی آنها به خاک مالیده شد همچون جنگ تحمیلی که درآن ابهت دوابرقدرت شرق و غرب درهم شکسته شد.

وی افزود : آمریکا و اسرائل امروز اعتراف می کنند که جمهوری اسلامی امروز باعث کاهش قدرت نرم آنها در جهان ، درمنطقه و در عرصه های مختلف بین المللی شده است .

ایشان بابیان خاطره ای نخست وزیر رژیم صهیونیستی اذعان داشت : ایران بزرگترین مسئله ای است که ذهن نتانیاهو را آشفته کرده و دلیل آنرا اینطور عنوان می کند که ایران درحال تبدیل شدن به یک امپراتوری بزرگ است .

ایشان بااشاره به سخنان ترامپ تصریح کرد : ترامپ در یک شو تبلیغاتی می گوید ما ۷ تریلیون دلار در خاورمیانه هزینه کردیم اما امروز قدرت خاورمیانه در دست ایران و ژنرال (شهید)سلیمانی است.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه سرپلذهاب اذعان داشت ': انقلاب و جمهوری اسلامی امروز دشمن دارد چون قدرت آمریکا و اسرائیل را در جهان و منطقه روبه افول برده است .

مهدوی خاطرنشان کرد : انقلاب اسلامی که اینگونه بالنده و استوار درحال حرکت است باوجود دشمنان بسیار قطعا آسیبهایی آنرا تهدید می کند .

ابن مقام مسئول تصریح کرد : شعار اصلی انقلاب استقال ،آزادی و جمهوری اسلامی است و براساس این آرمانها مشخص است که چه کسانی درحال خیانت کردن به انقلاب هستند ولذا باید آنهارا مورد هجمه قرار داد.

وی اذعان کرد : استقلال به معنی عدم وابستگی در ابعاد مختلف به خارج است ولی متاسفانه امروز عده ای درداخل دم از تعامل با آمریکا می زنند و امروز مهمترین تهدید انقلاب نفوذ است .

ایشان بابیان اینکه دشمن امروز به دنبال نابودی انقلاب از درون است افزود : آمریکا تا امروز از روشهای مختلف برای نابودی انقلاب استفاده کرده ولی موفق نبوده است وامروز شعار خودرا عوض کرده و می گویند ما کاری به انقلاب نداریم ولی دنبال این هستند که آرمانهای انقلاب در عمل اجرا نشود .

مهدوی ادامه داد : استقلال یعنی نفی سلطه ،استقلال اقتصادی یعنی اجرای اقتصاد مقاومتی در کشور و مشکلات کشور را به اروپا و آمریکا گره نزنیم .

این مقام مسئول اذعان داشت : دشمنان امروز به دنبال نفوذ فردی و جریانی در انقلاب هستند تا بتوانند از داخل انقلاب را نابود کنند لذا بزرگترین تهدید انقلاب درحال حاضر جریان نفوذ است و ما وظیفه داریم در برابر جریان نفوذ مقابله کرده و نگذاریم کسانی که هیچ اعتقادی به آرمانها و مبانی انقلاب اسلامی ندارند در نظام جمهوری اسلامی مسئولیت گرفته و اندیشه های غربی و آمریکایی را ترویج کنند .

نشست بصیرتی بسیج با حضور فرماندهی سپاه ناحیه ، مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه و بسیجیان شهرستان در محل مسجد این نشست در حسینیه سپاه ناحیه شهرستان سرپلذهاب برگزار گردید .