پربازدیدترین ها

کد خبر: 226804 ۰۹:۴۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹

امروز تشکیل شد:

میزگرد فرهنگی به مناسبت دهه مبارک فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در شهرستان سرپلذهاب

بازی دراز 1404:امروز به مناسبت دهه مبارک فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی میزگرد فرهنگی با موضوع انقلاب و دستاوردهای آن با حضور سه تن از روحانیون مسئول در شهرستان سرپلذهاب تشکیل شد.

میزگرد فرهنگی به مناسبت دهه مبارک فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در شهرستان سرپلذهاب

امروز به مناسبت دهه مبارک فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی میزگرد فرهنگی با موضوع انقلاب و دستاوردهای آن با حضور سه تن از روحانیون مسئول در شهرستان سرپلذهاب تشکیل شد

حجت الاسلام اکبری رئیس اداره  تبلیغات اسلامی شهرستان در این میزگرد اظهار داشت: در دوران انقلاب اسلامی کسانی بودند که برای حفظ و پاسداری از ارزش های این نظام از جان خود گذشتند و با روحیه بسیجی در صحنه حاضر شدند و امروزه ما باید قدردان این افراد باشیم .

وی افزود: در طول دوران این ۴۲ سال انقلاب پشتیبانی از ولایت فقیه و رهبری مدظله العالی باعث پیشرفت این نظام شده و این مردم هستند که نقش آفرینی کردند و نگذاشتند اسلام به اهداف شوم خود برسند.

وی تصریح کرد: تقویت شعار و آرمان های اسلام در عرصه های مختلف ، ایران اسلامی را در برابر دشمن قدرتمند کرده و راهبردی جلودار حربه های دشمن است.

حجت الاسلام یعقوبی مدیر حوزه علمیه باقرالعلوم (ع )شهرستان سرپلذهاب در ادامه ضمن تایید این موضوع که ایران اسلامی در اوج عزت و اقتدار منطقه ای و بین المللی قرار دارد،گفت: برای اینکه این اقتدار پابرجا و استمرار داشته باشد باید نسل های امروزی به گونه ای تربیت شوند که ضمن آشنایی با رسالت این انقلاب و نظام برای حفظ و پاسداری از آن بکوشند و دغدغه داشته باشند.

وی گفت: بنا به فرموده مقام‌معظم‌رهبری، نهادینه کردن و تحقق گام دوم انقلاب در پیروزی با جنگ نرم با دشمن نقش مهمی داشته و باید مسئولین دغدغه مند تر در مدیریت خود در تکاپو باشند و راه شهدای انقلاب را ادامه دهند.

ایشان اظهار داشت:باید نگاه انقلابی در تمام عرصه های مختلف تقویت شد به گونه ای باشد که مردم از دستاوردها و اقدامات دولت و نظام آگاه باشند و نسبت به آن غیرت داشته باشند و برای توسعه و حفظ آن تلاش کنند.

معاونت تبلیغی در سرپلذهاب حجت الاسلام عسکری در ادامه به‌ اهداف دشمن در جهت تضعیف اسلام و نظام جمهوری ایران اشاره کرد و گفت: امروزه میبینیم که دشمنان اسلام، به گونه ای طرح ریزی میکنند که مردم ایران را نسبت به این‌انقلاب دلسرد کنند و این در حالیست که مردم باید با روشنگری و بصیرت افزایی به جنگ با دشمن بپردازند و نگذارند انقلابی که با خون‌پاک شهدا شکل گرفته از هم گسیخته شود.

وی ادامه داد: انقلاب اسلامی در طول این دوران در تمام‌ نقاط مختلف ایران زمین اقدامات خوبی انجام داده، آبادانی،پیشرفت،اقتدار، صلابت ، آسایش برجای آورده و لذا برکسی این آبادانی پوشیده نیست و ما باید قدردان این نظام باشیم.

وی گفت: در جامعه کنونی در تمام اقشار باید همچون سرباز میهن اسلامی پایبند به نظام و دستاوردهای آن باشیم ،حمایت از اسلام را مستحکم تر کنیم تا این انقلاب را به دست صاحب مقدس امام‌ عصر(عج) برسانیم.

شهرستان سرپلذهاب در غرب استان کرمانشاه دارای ۹۰ هزار تن جمعیت و ۴۸ کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق دارد.