پربازدیدترین ها

کد خبر: 226812 ۱۲:۰۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹

نماینده مردم قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی:

طرح ایجاد پالایشگاه در غرب استان یک اقدام بسیار مهم برای اشتغال پایدار مرزنشینان است/ جانمایی محل احداث پالایشگاه با نظر کارشناسان وزارت نفت انجام می شود

بازی دراز 1404: نماینده مردم قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی گفت : طرح ایجاد پالایشگاه در غرب استان یک اقدام بسیار مهم برای اشتغال پایدار مرزنشینان است که هر سه شهرستان سرپلذهاب ،قصرشیرین و گیلانغرب بصورت مساوی از مزایای آن بهره مند خواهند شد .

طرح ایجاد پالایشگاه در غرب استان یک اقدام بسیار مهم برای اشتغال پایدار مرزنشینان است/ جانمایی محل احداث پالایشگاه با نظر کارشناسان وزارت نفت انجام می شود

نماینده مردم قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح ایجاد پالایشگاه در منطقه غرب کرمانشاه یک اقدام بسیار مهم برای اشتغال پایدار مرزنشینان است که جوانان شهرستان‌های مرزی و غربی استان به طور مساوی از فرصت شغلی آن برخوردار خواهند شد.

شهریار حیدری حاشیه بازدید از روستاهای نوار مرزی شهرستان قصرشیرین در مصاحبه ای  افزود: باتوجه به تلاش های صورت گرفته طی ماه های گذشته به زودی شاهد کلنگ زنی منطقه آزاد تجاری قصرشیرین و احداث پالایشگاه و پتروشیمی در منطقه خواهیم بود.

وی اظهار داشت: همواره به دنبال کارهای بزرگ و عام المنفعه برای مردم منطقه هستیم که با احداث این طرح ها شاهد تحول مهمی در زمینه اشتغال جوانان منطقه خواهیم بود.

نماینده مردم قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی گفت: فعالیت های گسترده ای برای بهره برداری از منابع خدادادی منطقه انجام شده و تیم های کارشناسی وزارت نفت یک ماه است که برای این کار مطالعاتی احداث پالایشگاه در منطقه مستقر هستند و این امر با موافقت وزیر نفت همراه شده که در شهرستان های غربی استان کرمانشاه پالایشگاه و پتروشیمی احداث شود.

حیدری ادامه داد: تیم های کارشناسی تاکنون ۱۷ نقطه را برای احداث پالایشگاه شناسایی کرده اند ولی هنوز منطقه ایجاد و احداث آن مشخص نشده و این کار در تخصص کارشناسان و تیم های فنی مربوطه بوده و در حوزه اختیارات ما نیست.

او گفت: برای ما ایجاد اشتغال و کاهش بیکاری با استفاده از منابع منطقه حایز اهمیت است و این یک اتفاق بسیار مهم و بزرگ است که امیدوارم افرادی با مقاصد سیاسی و شخصی آن را تحت الشعاع قرار ندهند.

وی اضافه کرد: جانمایی و احداث پالایشگاه فقط با نظر کارشناسان وزارت نفت انجام خواهد شد و مردم سه شهرستان بدانند اشتغالزایی به صورت مساوی خواهد بود و همه از آن بهره مند خواهند شد و مردم آگاه باشند که ما تمام توان خود را برای پیگیری مشکلات مردم که مهم ترین آن اشتغال است، خواهیم داشت.

مصاحبه دارد