پربازدیدترین ها

کد خبر: 226911 ۱۳:۱۰ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۳

نماینده مردم شهرستانهای سرپلذهاب قصرشیرین و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی:

محدودیت ایجاد شده در مرزهای غرب کشور به تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا است / لزوم کنترل مرزهای کشور برای حفظ سلامت مردم

بازی دراز 1404:نماینده مردم شهرستانهای سرپلذهاب قصرشیرین و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم کنترل مرزهای کشور برای حفظ سلامت مردم گفت : محدودیت ایجاد شده در مرزهای غرب کشور به تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا است .

محدودیت ایجاد شده در مرزهای غرب کشور به تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا است / لزوم کنترل مرزهای کشور برای حفظ سلامت مردم

دکتر شهریار حیدری در گفتگو با خبرنگار ما اظهارداشت : بنا به تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا کشور در جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا پیشرفته موسوم به کرونا انگلیسی مرزهای کشور با محدودیت ورود و خروج مواجه شده است .

وی افزود : این تصمیم باتوجه به مشاهده شدن یک نمونه از ویروس کرونا انگلیسی در استانهای جنوبی کشور و درگیر شدن چند شهر جنوبی اتخاذ شده است .

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با اشاره به محدودیت در مرزهای غربی کشور اذعان داشت: این محدودیت ایجاد شده در مرزهای رسمی غرب استان کرمانشاه نیز به دلیل رعایت پروتکلهای بهداشتی و پیشگیری از انتقال ویروس کرونا انگلیسی به این شهرها و حفظ سلامت مردم می باشد و دلیل خاص دیگری ندارد .

این نماینده مجلس در پایان با تاکید بر لزوم کنترل مرزهای کشور برای حفظ سلامت مردم افزود : مرزهای کشور بنا به تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا بمدت دو هفته به این صورت با محدودیت های در نظر گرفته شده فعالیت خواهند داشت.