پربازدیدترین ها

کد خبر: 227147 ۱۳:۰۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۴

معاون شبکه بهداشت و درمان شهرستان سرپلذهاب:

آمادگی مراکز درمانی و بهداشتی شهرستان در ایام تعطیلات نوروزی / افزایش ملایم تعداد مبتلایان در شهرستان / با رعایت پروتکلهای بهداشتی در مهمانی ها و عدم مسافرت سلامتی جامعه حفظ می شود

بازی دراز 1404:معاون شبکه بهداشت و درمان شهرستان گفت : آمار موجود نشان دهنده افزایش ملایم تعداد مبتلایان در شهرستان است که با رعایت پروتکلهای بهداشتی در مهمانی ها و عدم رفتن به مسافرت می توان سلامت جامعه را حفظ کرد .

آمادگی مراکز درمانی و بهداشتی شهرستان در ایام تعطیلات نوروزی / افزایش ملایم تعداد مبتلایان در شهرستان / با رعایت پروتکلهای بهداشتی در مهمانی ها و عدم مسافرت سلامتی جامعه حفظ می شود

 

دکتر محسن  مرادی در گفتگو باخبرنگار ما ضمن تبریک سال نو اظهارداشت : مردم شهرستان در تعطیلات آغاز سال نو و همچنین ایام پایانی سال گذشته پروتکلهای بهداشتی را رعایت کرده و از توصیه های ستاد کرونا شهرستان در عدم برگزاری مراسمات سنتی تبعیت نمودند که جادارد از مردم فهیم شهرستان تقدیر کرده و انتظار داریم که در مدت باقیمانده نیز باهمین حساسیت پروتکلهای بهداشتی در شهرستان رعایت شود .

وی افزود : شبکه بهداشت و درمان شهرستان کماکان در ایام تعطیلات نوروزی در خدمت مردم شهرستان بوده و آماده خدمتگزاری به همشهریان می باشد .

معاون شبکه بهداشت و درمان شهرستان تصریح کرد : نمونه گیری تست کرونا در مرکز ۱۶ ساعته ویژه بیماران تنفسی بصورت رایگان انجام می شود و تمامی مراکز شهری و روستایی در این ایام فعال و آماده ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به مردم است.

ایشان در ادامه با اشاره به آمار موجود شهرستان افزود : افزایش ملایمی در موارد مثبت ابتلا به بیماری کرونا مشاهده میشود که علت اصلی آن مهمانی و دورهمی های خانوادگی و همچنین مسافرت های این ایام می باشد که امیدواریم مردم فهیم شهرستان در ایام باقیمانده از مهمانی و مسافرت رفتن پرهیز کنند .

مرادی ادامه داد : در مهمانی و دورهمی های خانوادگی حتما از ماسک بهداشتی حتی برای کودکان هم استفاده کرده و فاصله را با نفر مقابل رعایت کنید و از حضور در اماکن شلوغ و پرجمعیت اجتناب کنند.

وی اذعان داشت : کسانی که علائم بیماری را در خود احساس می کنند به سرعت و بدون فوت وقت به مرکز ۱۶ ساعته برای نمونه گیری تست کرونا مراجعه کنند و با همکاران ما در شبکه بهداشت و درمان شهرستان همکاری نمایند.

معاون شبکه بهداشت و درمان شهرستان تصریح کرد : با رعایت پروتکلهای بهداشتی می توان از افزایش تعداد مبتلایان بیماری جلوگیری کرده و از تلخ کردن ایام شیرین تعطیلات سال جدید با حفظ سلامتی خود و دیگران جلوگیری خواهد شد.