پربازدیدترین ها

کد خبر: 227153 ۱۳:۳۴ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۵

فرماندهی انتظامی شهرستان سرپل ذهاب:

پلیس مقتدرانه از امنیت شهرستان حراست می کند / تشریح عملکرد پلیس شهرستان در یک‌ماهه گذشته

بازی دراز 1404:فرمانده انتظامی سرپل ذهاب ضمن تشریح عملکرد یک ماهه پلیس شهرستان گفت پلیس با اقتدار کامل از امنیت اجتماعی شهرستان حراست و پاسداری خواهد کرد .

پلیس مقتدرانه از امنیت شهرستان حراست می کند / تشریح عملکرد پلیس شهرستان در یک‌ماهه گذشته

منوچهر رضایی در گفتگو باخبرنگار ما اظهارداشت : امنیت اجتماعی جامعه خط قرمز پلیس است و در راه حفظ آن با هیچکس مسامحه نکرده و با اقتدار کامل از آن حراست و پاسداری خواهد کرد .

وی افزود : پلیس شهرستان در یک‌ماهه گذشته درراستای مبارزه با سرقت موفق به کشف ۲۸ فقره سرقت و دستگیری تعداد ۳۷ سارق شده است .

ایشان با اشاره به تخلفات صورت گرفته در حوزه راهنمایی و رانندگی ادامه داد : توقیف ۸۲ وسیله نقلیه متخلف و صدور ۵۳۴۰ برگ جریمه راهنمایی و رانندگی برای رانندگان متخلف در یکماه گذشته انجام شده است .

رئیس پلیس شهرستان تصریح کرد : دستگیری ۲۶نفر معتاد متجاهر و ۴۴نفر متهم در انواع جرائم از اقدامات پلیس شهرستان در زمینه دستگیری مجرمین بوده است .

رضایی ادامه داد : ارائه ۶۰۰ فقره انواع خدمات قضایی به مردم ، تعویض پلاک ۵۵۰ وسیله نقلیه ،۱۰۰ مورد بازدید از واحد‌های صنفی و ۹۸۳ مورد انجام ماموریت‌های ۱۱۰ و پلمپ ۱۵واحد صنفی متخلف از دیگر اقدامات پلیس در یکماه گذشته بوده است .

ایشان با اشاره به کشفیات انجام شده اذعان داشت : کشف ۱۸۹۹۰ عدد انواع مواد محترقه ، کشف ۱۸۳ عدد تجهیزات ماهواره ، کشف ۱۲۰۰لیتر سوخت قاچاق و کشف ۲۰۴۶۰ نخ سیگار قاچاق از کشفیات پلیس شهرستان در اسفندماه سال گذشته می باشد.