پربازدیدترین ها

کد خبر: 227256 ۱۴:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۹

پیرامون نیازمندیهای روستاهای سرپلذهاب صورت گرفت:

دیدار معاون دهیاری ها،سازمان شهرداری های کشور در دفتر فرماندار شهرستان سرپلذهاب

بازی دراز 1404:پیرامون نیازمندیهای روستاهای سرپلذهاب معاون دهیاری ها،سازمان شهرداری های کشور با حضور در دفتر فرماندار شهرستان سرپلذهاب با وی دیدار و گفتگو کرد و در ادامه این سفریک روزه از روستاها بازدید بعمل آورد.

دیدار معاون دهیاری ها،سازمان شهرداری های کشور در دفتر فرماندار شهرستان سرپلذهاب

دکترعلی قربانی معاون امور دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور  بهمراه دکتر کریمی  مدیر کل هماهنگی امور عمرانی ، خدمات روستایی کشور و مهندس خسروانی مدیر کل دفتر روستای استانداری کرمانشاه با حضور در دفتر نورالدین فرزادی پور فرماندار شهرستان سرپل ذهاب دیدار و پیرامون مسائل و مشکلات دهیاری های شهرستان بحث و گفتگو کردند.

دکتر علی قربانی معاون امور دهیاری های سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت:در راستای بازدید از روستاهای شهرستان سرپلذهاب از محل اعتبارات ماده ۵۸ دهیاریها برای روستاهای که سرانه پایینی نسبت به کشور دارند کمک میکنیم .

در ادامه نورالدین فرزادی پور در حاشیه این بازدید در گفتگو با خبرنگار ما گفت: در این بازدید که به همراه معاونت سازمان دهیاری های کشور صورت گرفت فرصتی شد نیازمندی‌ها در سطح روستاها مطرح کنیم و از نزدیک در واقع با مشکلات و گرفتاریها مردم آشنا باشند .

وی افزود: در زمان زلزله متاسفانه زیرساخت‌های خدماتی روستاها تخریب شدند که قطعاً نیاز بهسازی و نوسازی دارند.در خصوص تخصیص اعتبار به بهسازی و بازسازی عمده روستاها امید است سازمان دهیاریها عنایتی داشته باشند.

وی ادامه داد: امروزه متاسفانه زباله به عنوان یک پدیده ای است که چهره محیط را زشت کرده و تامین ماشین آلات حمل زباله در سطح روستاها که یکی از اساسی ترین نیازهای  روستانشینان است و همچنین حفظ محیط زیست یکی از مسئولیت‌های اصلی ما است که یازمند مساعدت در این زمینه هستیم. در حفظ محیط زیست و پاکسازی محیط روستاها مشارکت سازنده رو داشته باشند.