پربازدیدترین ها

کد خبر: 227260 ۱۱:۳۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۰

در سرپل ذهاب صورت گرفت :

بازدید مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه از پروژه های گازرسانی به مناطق روستایی شهرستان

بازی دراز 1404:مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه در سفری یک روزه به سرپل‌ذهاب از پروژه های گازرسانی به مناطق روستایی شهرستان بازدید و این پروژه هارا مورد بررسی قرارداد.

بازدید مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه از پروژه های گازرسانی به مناطق روستایی شهرستان

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه در سفری یک روزه به سرپل‌ذهاب از پروژه های گازرسانی به  مناطق روستایی شهرستان بازدید و روند اجرایی این پروژه هارا در بخش قلعه شاهین و بخش مرکزی شهرستان مورد بررسی قرارداد.

مهندس سیروس شهبازی در گفتگو باخبرنگار ما اظهارداشت : دربازدید از شهرستان سرپل ذهاب وضعیت گازرسانی به مناطق روستایی مورد بررسی قرار گرفت .

وی افزود : در بخش قلعه شاهین تقریبا ۱۰۰ درصد روستاها دارای گاز هستند و فقط یک روستای چمن گلین باقیمانده که شبکه داخلی آن اجرا شده و علمکها نصب شده است و بزودی صاحب گاز خواهند شد .

مدیرعامل شرکت گاز استان تصریح کرد : در بخش مرکزی شهرستان سرپل ذهاب کار اجرایی ۶ روستای پاطاق به اتمام رسیده و در محور بشیوه نیز ۶ روستا وجوددارد که در دست اقدام است و در حال انجام مراحل آخر و تست کردن می باشد .

شهبازی ادامه داد : در دهستان دشت ذهاب تقریبا پروژه های گازرسانی در ۶۲ روستا هست که کار اجرایی داخل روستا انجام شده و لوله گذاری خط اصلی انتقال گاز نیز در حال انجام است و تا پایان سال گاز دار خواهند شد .

ایشان در ادامه ضمن تقدیر از همراهی مسئولین و مردم اذعان داشت : پیشرفت سریع پروژه های گازرسانی نیازمند مشارکت و همراهی مردم است که خوشبختانه در شهرستان سرپل ذهاب این همراهی وجود داشته و کشاورزان با دریافت خسارت اجازه رد شدن لوله انتقال گاز را به پیمانکاران مربوطه داده اند.

مدیر عامل شرکت گاز استان در پایان افزود : ما امیدواریم که پروژه های گازرسانی به سرعت و براساس برنامه زمانبندی اعلام شده به پایان برسد و مردم بتوانند ازاین نعمت خدادادی بهره مند شوند .

فرماندار سرپل‌ذهاب نیز در ادامه اظهارداشت : گازرسانی به مناطق روستایی سرپل‌ذهاب یکی از خدمات مفید و موثری دولت در این مدت بوده است و بیش از یک هزار و ۳۰۰ روستا در استان کرمانشاه صاحب گاز طبیعی شده اند.

نورالدین فرزادی پور افزود : بیشترین سهم خدمات دولت در گازرسانی به مناطق روستایی در شهرستان سرپل ذهاب بوده است .

وی خاطرنشان کرد : تمام روستاهای بخش قلعه شاهین گاز دار شده و در بخش مرکزی نیز بخشی از دشت ذهاب ودهستان بشیوه و پاطاق در دست اقدام می باشد.

نماینده عالی دولت در شهرستان ضمن تقدیر از بازدید مدیرعامل شرکت گاز استان افزود : امیدواریم که این حضور باعث تسریع در پروژه گازرسانی و اتمام سریع ۴۰۰کیلومتر باقیمانده انتقال گاز شود که از انتظارات و مطالبات بحق مردم می باشد.

ایشان در پایان از مردم خواست که در اجرای پروژه گازرسانی نهایت همکاری را با پیمانکاران شرکت گاز داشته باشند تا هرچه سریعتر پروژه های گازرسانی به مناطق روستایی به سرانجام رسیده و همه روستاهای شهرستان از نعمت گاز برخوردار شوند.