پربازدیدترین ها

کد خبر: 227287 ۱۸:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳

عضو هیئت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی استان کرمانشاه مطرح کرد:

برنامه ریزی جشنواره تئاتر مرصاد با در نظر گرفتن شرایط کرونایی کشور

بازی دراز 1404 :عضو هیئت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی استان کرمانشاه گفت: برنامه ریزی برای جشنواره تئاتر مرصاد نیازمند مشارکت همه هنرمندان و در نظر گرفتن شرایط کرونایی کشور است.

برنامه ریزی جشنواره تئاتر مرصاد با در نظر گرفتن شرایط کرونایی کشور

 جلسه هماهنگی دوازدهمین جشنواره ملی تئاتر مرصاد در محل دبیرخانه دائمی جشنواره تئاتر مرصاد با حضور جمعی از اعضاء دبیرخانه برگزار شد.

رسول نادری مسئول  دفتر نمایندگی انجمن هنرهای نمایشی شهرستان اسلام آبادغرب و عضو هیئت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی استان کرمانشاه گفت: هنرمندان نمایش تمام قد و با تمام توان آماده هستند تا جشنواره را برگزار کنند و در این زمینه هیچ توقع و چشم داشتی ندارند.

وی اعنوان کرد: برنامه ریزی برای جشنواره تئاتر مرصاد نیازمند  مشارکت همه هنرمندان و در نظر گرفتن شرایط کرونایی کشور است.

خسرو تمری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آبادغرب با اشاره به جایگاه مرصاد در تحولات تاریخ معاصر ایران گفت: مرصاد پایانی بر خواب دشمنان انقلاب بود و در مرصاد تمام رویای جهان سرمایه داری و دشمنان انقلاب اسلام برای حذف جمهوری اسلامی بر باد رفت‌.

وی با اشاره به نقش هنرمندان نمایش شهرستان اسلام آبادغرب گفت : اگر هنرمندان شهرستان نبودند این جشنواره اکنون چنین جایگاهی نداشت.

تمری همچنین از حمایت های مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه تقدیر و تشکر کرد و بیان داشت:  تئاتر مرصاد به صورت ویژه مورد توجه و حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان است اما نیاز است دیگر ادارات و نهادها نیز این جشنواره را حمایت کنند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خاطرنشان کرد: برنامه ریزی برای تئاتر مرصاد در سال ۱۴۰۰ باید متناسب با شرایط کرونایی کشور باشد و لذا باید بیش از گذشته از ظرفیت رسانه ها و فضای مجازی استفاده کرد.

در ادامه دیگر اعضای انجمن بر برگزاری جشنواره در یک بستر مناسب تاکید نمودند و بیان داشتند  هنرمندان شهرستان برای همکاری با دبیرخانه جشنواره ملی تئاتر مرصاد در اسلام آبادغرب آماده اند.