پربازدیدترین ها

کد خبر: 227294 ۱۳:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۴

نماینده مردم سرپل ذهاب در مجلس شورای اسلامی:

محکومیت اقدام تروریستی دشمن در نطنز/ ایران بعد از شناسایی با عوامل برخورد قاطع ایجاد کند

بازی دراز 1404:نماینده مردم سرپل ذهاب در مجلس شورای اسلامی ضمن محکومیت اقدام تروریستی دشمن در نطنز گفت: ایران بعد از شناسایی عوامل برخورد قاطع ایجاد کند و بی پاسخ نخواهد ماند.

محکومیت اقدام تروریستی دشمن در نطنز/ ایران بعد از شناسایی با عوامل برخورد قاطع ایجاد کند

شهریار حیدری در گفتگو با خبرنگار ما ضمن محکومیت اقدام خرابکارانه توسط رژیم صهیونیست در نطنز گفت: این اقدام زشت و خبیث کاملاً سازمان یافته با محوریت رژیم صهیونیستی انجام گرفته است زیرا که تمرکز علیه فعالیت هسته ای ایران دارد. .

وی افزود: برخلاف قاعده بین المللی ایران بارها فعالیت دانش هسته‌ای و پیشرفت‌های هسته‌ای در چارچوب آژانس بین المللی اعلام کرده و هر نوع پیشرفتی در این زمینه به اطلاع آژانس رسانده است بنابراین دشمن به دنبال ایجاد مانع و توسعه برنامه هسته ای ایران هستند.

وی بیان کرد:  بنابراین این اقدام با توجه به محکومیت جهانی که به دنبال داشته است ایران باید در زمینه بین المللی یک ظرفیت و اجتماع جهانی ایجاد کند و این اقدام را محکوم کند که توسط هر رژیم یا هر کشوری که هست نشان می‌دهد که این کار رژیم صهیونیستی است که متمرکز بر روی برنامه‌های هسته‌ای ایران می باشد .

وی در پایان اذعان کرد: این جریان کاملاً سازمان یافته و پیشرفته است ایران بعد از شناسایی عوامل برخورد قاطع ایجاد کند و بی پاسخ نخواهد ماند.