پربازدیدترین ها

کد خبر: 227315 ۱۳:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۹

فرماندار سرپلذهاب خبرداد:

۲۷ نفر بیماری کرونا در بیمارستان شهرستان بستری هستند/ حال ۴ نفر وخیم گزارش شده است

بازی دراز1404:فرماندار سرپلذهاب با اعلام اینکه ۲۷ نفر بیماری کرونا در بیمارستان شهرستان بستری هستند، گفت: حال ۴ نفر وخیم گزارش شده است.

۲۷ نفر بیماری کرونا در بیمارستان شهرستان بستری هستند/ حال ۴ نفر وخیم گزارش شده است

نورالدین فرزادی پور در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: از ابتدای شروع بیماری کرونا تاکنون ۵ هزار و ۶۰۷ نفر تست کرونایی بعمل آمده که تعداد یک هزار و ۵۵۲ تست مثبت سرپایی داشتند.

وی افزود: از این تعداد ۶۵۴ نفر در بیمارستان بستری شدند و تعداد ۷۶ نفر متاسفانه جان خود را از دست دادند.

وی افزود:  با توجه به ورود کرونای جهش یافته انگلیسی با شیوع بسیار بیشتر متاسفانه در حال حاضر ۲۷ نفر بستری داریم که حال ۴ نفروخیم گزارش شده است.

وی بیان کرد: با توجه به شرایط قرمز رنگ وضعیت کرونا در شهرستان از همه همشهریان خواهش می‌کنیم جداً  از حضور در مهمانی‌ها دورهمی ها تجمعات و مراسم ختم خودداری کنند.

وی ضمن تاکید بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی افزود:

مطمئن ترین راهی که از انتقال این ویروس جلوگیری می کند ماسک زدن و حفظ فاصله اجتماعی است که خواهش می‌کنیم که همشهریان  جز به ضرورت از منزل خارج نشوند هر کسی که از منزل خارج شدحتماً با فاصله حداقل دو متر از بقیه قرار داشته باشند و با پوشش ماسک باشد.

فرماندار شهرستان در پایان یادآور شد: مرکز ۱۶ ساعته کرونا در تمامی روزهای هفته و ایام تعطیل و روزهای جمعه در جنب مرکز فوریت های پزشکی شهرستان آماده خدمت رسانی به همشهریان می باشد.