پربازدیدترین ها

کد خبر: 227324 ۱۳:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۰

فرماندار سرپلذهاب مطرح کرد:

لایه روبی و بهسازی محوطه چشمه آب آشامیدنی سراب قلعه شاهین در شهرستان

بازی دراز 1404:فرماندار سرپلذهاب از لایه روبی و بهسازی محوطه چشمه آب آشامیدنی سراب قلعه شاهین در شهرستان با همکاری دستگاه های اجرایی و استفاده از ماشین آلات سنگین در جهت تامین آب سالم‌ و بهداشتی مردم خبر داد.

لایه روبی و بهسازی محوطه چشمه آب آشامیدنی سراب قلعه شاهین در شهرستان

نورالدین فرزادی پور درحاشیه این اقدام در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: چشمه آب آشامیدنی سراب قلعه شاهین در این شهرستان آب شرب بیش از ۱۶ روستاها را تامین میکند و همچنین مازاد بر مصرف آب شرب اهالی صرف مشروب کردن اراضی کشاورزی میشود.

وی افزود: بعد از حدود ده سال و با توجه به عدم لایروبی که برای محیط و محوطه صورت گرفته بود، ضرورت لایروبی این سراب اقتضاء کرد که تمام امکانات شهرستان را بسیج کنیم و با استفاده از ماشین‌آلات متعدد ادارات و همراهی و همکاری ادارات مختلف امروز شاهد لایروبی این سراب باشیم.

وی افزود: وظایف اصلی همه دستگاه‌های اجرایی و خصوصا اداره آب و فاضلاب مشارکت در  تامین آب آشامیدنی است و نظارت آن هم به عهده شبکه بهداشت و درمان است که خوشبختانه با این اقدام با اطمینان بیشتری آب سالم و بهداشتی  تحت پوشش شبکه فاضلاب شهری و روستایی خواهیم داشت.

فرماندار شهرستان گفت: امیدوارم مردم فهیم شهرستان با توجه به اینکه امسال گریبانگیر خشکسالی هستیم با همکاری لازم در امر مصرف آب صرفه جویی کنند.

وی در پایان گفت: از آن جهت اداره آب و فاضلاب میتواند تضمین کننده سلامت آب بهداشتی برای مردم باشد امیدوارم با همراهی و همکاری مردم بتوانیم سال موفقی با مدیریت منابع آب داشته باشیم.