پربازدیدترین ها

کد خبر: 227375 ۰۹:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۷

در راستای فرمایش مقام معظم رهبری صورت گرفت:

رزمایش کمک مومنانه و توزیع ۵۰۰ بسته معیشتی بین اقشار نیازمند سرپلذهاب به مناسبت ماه رمضان

بازی دراز 1404:در راستای فرمایش مقام معظم رهبری رزمایش کمک مومنانه و توزیع ۵۰۰ بسته معیشتی بین اقشار نیازمند سرپلذهاب به مناسبت ماه رمضان به همت سپاه این ناحیه صورت گرفت.

رزمایش کمک مومنانه و توزیع ۵۰۰ بسته معیشتی بین اقشار نیازمند سرپلذهاب به مناسبت ماه رمضان

فرماندار شهرستان سرپلذهاب فرزادی پور در حاشیه این اقدام خداپسندانه با خبرنگار ما گفت: یکی از وظایف همه مومنین مبارزه با سنت های غلط و پایه‌ریزی سنت‌های درست و پسندیده است که در فرهنگ دینی ما جایگاه ویژه‌ای دارد .

وی افزود: بر حسب دستور مقام معظم رهبری در خصوص انجام کمک‌های مومنانه یک سنت حسنه پایه ریزی شد که افراد متمکن افرادی که  با کمک های خودبه مدد نیازمندان شتافتند و در این راستا نیاز بود که یک ساختار سازماندهی شده این ماموریت را انجام بده که سپاه و بسیج به عنوان مجری این طرح حرکت اجتماعی را پایه‌ریزی کردند.

فرماندار شهرستان گفت:از اهداف این طرح این است  این جامعه به فکر فقرا و نیازمندان هستند و هم برای کسانی که تمکن مالی دارند از این سنت حسنه درس بگیریم و به مدد فقرا و نیازمندان بشتابند .

امام جمعه سرپلذهاب حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در ادامه گفت: در آستانه ولادت کریم اهل بیت امام حسن علیه السلام  در سرپلذهاب رزمایش مواساتی توسط سپاه ناحیه شهرستان به راه افتاد که حدود ۵۰۰ بسته مواد غذایی در بین اقشار کم درآمد که نیاز به حمایت دارند توزیع میشود.

وی بیان کرد: به برکت پیام مقام معظم رهبری مبنی بر مواسات و همدلی ، تمام نهادها و شخصیت های انقلابی و خیرین همکاری های خیلی خوبی داشتند در شب‌های قدر و در آستانه ولادت امام حسن علیه السلام  پخت غذای گرم داریم کما فی السابق در تداوم برنامه ها ادامه خواهد داشت.

در پایان فرمانده سپاه ناحیه سرپلذهاب سرهنگ نوروز اکبری با ما گفت: در راستای لبیک به فرمان رهبری معظم انقلاب در رزمایش کمک مومنانه،  سپاه ناحیه سر پل ذهاب در مرحله پانزدهم از شروع این بیماری ویروس کرونا، بالغ بر ۵۰۰ بسته مواد غذایی در بین اقشار مختلف شهرستان توزیع خواهد کرد.

وی افزود: در همین راستا در سه نوبت دهی میلاد کریم اهل بیت و هم لیالی قدر هزار پرس غذای گرم پخت و به فقرا و نیازمندان با همکاری مجموعه سپاه شهرستان دفتر امام جمعه عزیز و بنیاد علوی انشالله به این عزیزان پخش خواهد شد.