پربازدیدترین ها

کد خبر: 227383 ۱۳:۳۰ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۷

به مناسبت سالروز شهادت استاد مطهری هفته عقیدتی سیاسی مراسمی در مزارگمنام شهدای سرپلذهاب برگزار شد

بازی دراز 1404:به مناسبت سالروز شهادت استاد مطهری هفته عقیدتی سیاسی در سپاه و بسیج و گرامیداشت هفته معلم مراسمی با رعایت پروتکل بهداشتی در مزار شهدا گمنام با حضور امام جمعه ،‌روحانیون ،جمعی از فرهنگیان پرسنل سپاه و انتظامی و بسیجیان سرپلذهاب برگزار شد.

به مناسبت سالروز شهادت استاد مطهری هفته عقیدتی سیاسی مراسمی در مزارگمنام شهدای سرپلذهاب برگزار شد

حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهید مطهری و هفته عقیدتی گفت: نهاد عقیدتی سیاسی سپاه باید دفاع همه جانبه ازارزشهای اسلام که روح معنویت وارتباط با خداست از طریق این عزیزان در جامعه گسترش دهد.

وی اظهار داشت: امروز نیز راه و کلام مربیان و سازمان عقیدتی در نیروهای مسلح باید برگرفته از کتب و مقالات علمی شهید مطهری بیدارگر و روشنگر راه جامعه باشد.

وی هفته عقیدتی سیاسی در سپاه و بسیج را فرصتی برای ترویج فرهنگ اسلامی و به منظور آگاه سازی در خصوص جنگ نرم و خنثی سازی تهاجم فرهنگی دشمنان عنوان کرد و گفت: امروزه دشمن به دنبال فاصله انداختن‌به اسلام و نظام و مردم است که افزایش بصیرت و آگاهی و روشنگری لازم و ضروری است.

امام جمعه بیان کرد: بسیج و بسیجی در نظام مقدس جمهوری اسلامی و هویت بسیجی ودرک و فهم آن امروز از ضروری ترین نیازها در دهه جاری انقلاب است.

لازم به ذکر است، از ششم تا دوازدهم اردیبهشت ماه به نام هفته عقیدتی سیاسی در سپاه و هفته معلم نیز نام‌گذاری شده است.