پربازدیدترین ها

کد خبر: 227390 ۱۳:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۸

امام جمعه شهرستان سرپلذهاب:

پیش بردن فضای جامعه کشور ما به سمت دو قطبی بودن/ نارکاآمدی مسئولین داخلی،خیانت ها در داخل کشور،هجمه های دشمنان انقلاب و نظام عنصرهای اثرگذار هستند

بازی دراز 1404:امام جمعه شهرستان سرپلذهاب گفت: نارکاآمدی مسئولین داخلی،هجمه های دشمنان انقلاب و نظام ،خیانت های که در داخل کشور میشود فضای در جامعه ما را به سمت دوقطبی بودن پیش برد است.

پیش بردن فضای جامعه کشور ما به سمت دو قطبی بودن/ نارکاآمدی مسئولین داخلی،خیانت ها در داخل کشور،هجمه های دشمنان انقلاب و نظام عنصرهای اثرگذار هستند

حجت الاسلام والمسلمین جواد فاطمی نسب در گفتگو با خبرنگار ما بیان کرد : هیچ کسی نمی تواند در قبال نظام جمهوری اسلامی بی تفاوت باشد باید هر کسی در توان خود مدافع انقلاب و مسئولیت پذیر باشد.همچنان شهدای که برای این نظام در جنگ ، نسبت به دفاع از کشور بی تفاوت نبودند ودر میادین نبرد حضور داشتند.

وی افزود: دشمن یک جبهه کفری تشکیل دادند که انقلاب را به زانو در بیاورند امروز هم نیاز است در جمهوری اسلامی یک جبهه اسلامی به رهبری مقام معظم رهبری باشد که توطئه های دشمن را خنثی کنیم .

وی ادامه داد: مسئله انتخابات پیش رو مسئله مهمی است و در این راستا دشمن تلاش دارد مردم پای صندوق رای نیایند یا اینکه حضور کم رنگ داشته باشند و بعضا عوامل داخلی هم تلاش میکنند انتخابات به عقب یا به تاخیر بیاندازند، باید تلاش کنیم با روشنگری ،احیاگری،و بصیرت افزایی در انتخابات حضور حداکثری داشته باشیم و شخص اصلحه انتخاب کنیم و شک نکنیم شهدا هم از دست ما راضی هستند.

ایشان در پایان گفت: نارکاآمدی گاها مسئولین داخلی،هجمه های دشمنان انقلاب و نظام ،خیانت های که در داخل کشور میشود فضای در جامعه ما به سمت دوقطبی بودن پیش برده تا و جوانان ما انگیزه برای در انتخابات نداشته باشند.

وی تاکید کرد: اگر در راس قوه مجریه یک انسان مدیر،مدبر،بسیحی،مخلص ،انقلابی و جهادی پای کار بیاید مشکلات شهرستانی تا کشور مدیریت میشود.