پربازدیدترین ها

کد خبر: 227411 ۱۰:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۲

فرماندار شهرستان سرپل ذهاب:

با تلاش معلمان آموزش و تعلیم در بسترهای مجازی پویاتر در جریان است/ شیوع کرونا روند تحصیل را عرصه آموزش را تعطیل نکرد

بازی دراز 1404:فرماندار شهرستان سرپل ذهاب با بیان اینکه با تلاش معلمان آموزش و تعلیم در بسترهای مجازی پویاتر در جریان است،گفت: شیوع کرونا روند تحصیل را عرصه آموزش را تعطیل نکرد.

با تلاش معلمان آموزش و تعلیم در بسترهای مجازی پویاتر در جریان است/ شیوع کرونا روند تحصیل را عرصه آموزش را تعطیل نکرد

نورالدین فرزادی پور در گفتگو با خبرنگار ما ضمن گرامیداشت یاد و خاطر شهید مطهری و مقام شاخص معلم ، گفت: امسال در شرایط شیوع کرونا سال تحصیلی متفاوتی تجربه شدو نشان داد که کارکرد مدرسه و معلم فقط محدود به عرصه آموزش نبوده و اثر بخشی آن در حوزه های تربیتی، روانی ، اجتماعی و حتی سیاسی بی بدیل و شایسته تکریم فراوان است.

وی افزود: در این دوران سخت اگرچه ساحت آموزشی در ظاهر تعطیل شد اما با سخت کوشی و روحیه عاشقانه معلمان عزیز آموزش و تعلیم در بسترهای مجازی با تحمل ساعت ها وقت وانرژی و مخاطب ساختن تک تک دانش آموزان حاضر در این بستر به گونه ای پویا تر در جریان بود .

وی ادامه داد: بی شک شرایط سخت کرونا و دغدغه معلمان در شمول آموزش تمامی دانش آموزان و دلهرۀ گاه و بیگاه آنان  از عدم پوشش اینترنت و یا دسترسی به گوشی های هوشمند برای تمامی دانش آموزان و خلاقیت شان  برای جبران و پوشش موارد احتمالی از این دست ،  از جلوه های عاشقی و خدمت رسانی معلمان خدوم کشورعزیزمان  بود که به تاریخ خواهد پیوست.