پربازدیدترین ها

کد خبر: 227419 ۱۳:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۲

به مناسبت شهادت شهید مطهری صورت گرفت:

دیدار رئیس و معاونین آموزش و پرورش سرپلذهاب با امام جمعه شهرستان

بازی دراز 1404:به مناسبت شهادت ایت اله مطهری و روز معلم مدیر اموزش و پرورش و معاونین سرپلذهاب با امام جمعه شهرستان دیدار و گفتگو کردند.

دیدار رئیس و معاونین آموزش و پرورش سرپلذهاب با امام جمعه شهرستان

امام جمعه سرپلذهاب حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در این دیدار گفت: شهید مطهری را باید از نو شناخت و بنا بر نیازهای امروز جامعه از نو، پای درس هایش نشست.

وی افزود: شهید مطهری یک چهره یا نام ماندگار در قاب تاریخ و عرصه فرهنگ، اندیشه و سیاست ورزی است که می توان از سرچشمه رسالت وی عبرت گرفت و راه روشن و تعالی را طی کرد.

وی تاکید کرد:شهید مطهری اسوه و الگویی ماندگار برای معلمان است،لذا اساتید و معلمان در تربیت صحیح دانش آموزان، تولید علم و تقویت فرهنگ نقش بسزایی دارند.

در ادامه این دیدار رئیس آموزش و پرورش سرپلذهاب ضمن ارائه گزارشی از روند آموزش در شرایط کرونایی ،گفت: مجموعه آموزش و پرورش برای تداوم یادگیری در این شرایط سخت با جان ودل پای کار ایستاده اند، و روند آموزش دانش آموزان را با حداقل ترین امکانات رها نکرده اند.

رضایی پور افزود: دانش آموزان آینده سازان این نظام و ادامه دهنده راه اسلام هستند بنابراین روند آموزش و کیفیت یادگیری آنان از اهمیت بالایی برخوردار است که می تواند نسل به نسل تاثیرگذار باشد.

لازم به ذکر است شهرستان سرپلذهاب ۴۵۳ کلاس درس، ۲۲۱ مدرسه برای ۱۶ هزار دانش آموز دارد.