پربازدیدترین ها

کد خبر: 227444 ۱۱:۵۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۶

امام جمعه سرپلذهاب:

روز قدس یادگار امام در حمایت از مردم مظلوم فلسطین است

بازی دراز 1404:امام جمعه سرپل‌ذهاب گفت : روز قدس یادگار امام در حمایت از مردم مظلوم فلسطین است که سالهاست توسط رژیم اشغالگر قدس اشغال شده است .

روز قدس یادگار امام در حمایت از مردم مظلوم فلسطین است

حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در گفتگو باخبرنگار ما اظهارداشت : روز قدس روز حمایت از مظلومیت مردم فلسطین است که مورد اشغالگری رژیم اشغالگر قدس قرار گرفته است.

وی افزود : جمعه آخر ماه مبارک رمضان با تدبیر و آینده نگری امام بزرگوار ما به نام روز قدس نام گرفته است که نماد بزرگی برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین و اعلام انزجار از رژیم صهیونیستی است.

امام جمعه شهرستان تصریح کرد : این یادگار ارزشمند امام راحل موجب اتحاد و انسجام مسلمانان و یک صدایی آنها دربرابر رژیم اشغالگر قدس شده است .

ایشان با انتقاد از برخی کشورهای اسلامی اذعان داشت : متاسفانه امروز برخی از کشورهای اسلامی با رژیم اشغالگر قدس روابط برقرار کرده اند و مظلومیت فلسطینیان را بیشتر کرده و حق را زیر پا گذاشته اند که لازم است این وضعیت که تلاشی برای ایجاد دودستگی و ازبین بردن وحدت در کشورهای اسلامی است خاتمه پیدا کند .

وی در پایان افزود : راهپیمایی روز جهانی قدس هرساله با شکوه بسیار خاصی برگزار می شد ولی امسال به دلیل شیوع بیماری کرونا و لزوم حفظ سلامت مردم این مراسم برگزار نشده و در فضای مجازی برنامه های فرهنگی برای این روز درنظر گرفته شده که اجرا خواهد شد .