پربازدیدترین ها

کد خبر: 227814 ۰۹:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷

حال و هوای تبلیغات انتخابات در سرپل ذهاب

بازی دراز 1404:تبلیغات انتخابات شوراهای اسلامی شهر سرپل ذهاب در روز پایانی نیز با همان شور و حرارت روزهای ابتدایی تبلیغات و حتی بیشتر از آن ادامه داشت .

حال و هوای تبلیغات انتخابات در سرپل ذهاب

بساط بنر و پوسترهای تبلیغاتی به قوت خود باقی بود و در روز پایانی نامزدهای بسیاری در جمع هواداران خود سخنرانی کردند.

بهزاد کمری اولین نامزدی بود که عصر امروز در جمع هواداران خود در پارک شاهد سخنرانی کرد .

 وی سخنان خودرا با انتقاد از عملکرد شوراهای گذشته آغاز کرد و در ادامه با بیان برخی از کمبودهای شهر برنامه های خودرا برای رفع این نواقص ابراز داشت و در پایان ضمن انتقاد از عدم رعایت اخلاق انتخاباتی توسط برخی همه مردم را برای حضور گسترده در پای صندوقهای اخذ رای دعوت کرد .

روح اله کهزادی نفر بعدی بود که در جمع هواداران خود به سخنرانی پرداخت . ایشان هم در ابتدای سخنان خود از همه برای حضور در انتخابات دعوت کرد و ضمن بیان عملکرد خود در پروژه های عمرانی شهرستان خصوصا در ساخت و بازسازی پروژه مسکن مهر شهید شیرودی تخصص را امری مهم برای حضور در کرسی شورای شهر دانست و از مردم خواست به افراد متخصص رای دهند تا شاهد پیشرفت و شکوفایی شهر باشند.

دکتر شاپور قاضی پور نیز امروز در جمع طرفداران خود سخنرانی کرده بود . وی در این سخنرانی ضمن دعوت مردم برای حضور در پای صندوقهای اخذ رای از دیدگاههای خود برای حضور در عرصه انتخابات گفت و با بیان تخصص و عملکرد خود برنامه هایش برای آینده آباد شهر را توضیح داد .

زهره بابایی دیگر نامزدی بود که عصر امروز سخنرانی کرد . خانم حقوقدان عرصه انتخابات که سابقه ورزش رالی را هم دارد از بانوان فرهیخته شهرستان است که در سخنرانی خود از عدم وجود یک خانه مدر پارلمان شهر انتقاد کرد و گفت چرا باید مادران و زنان جامعه که نیمی از آمار رای دهندگان هستند فاقد یک نماینده در شورای شهر باشند وی از بانوان خواست این بار قاطعانه از این بانوحمایت کرده و برای اولین بار یک خانم پرتوان و دارای تخصص را راهی پارلمان شهر کنند.

تیمور اسدی دیگر نامزد انتخابات شورای شهر نیز امروز در پارک شاهد درجمع هواداران خود به سخنرانی پرداخت .وی آینده را با بیان آیات قرآنی متعلق به مستضعفین دانست وضمن معرفی کامل خود و سوابق کاری در آموزش و پرورش از مردم خواست ضمن حضور گسترده در انتخابات ۲۸ خرداد با انتخاب افراد اصلح برای شورای شهر رشد و شکوفایی آینده و رفع مشکلات شهر را تضمین کنند .

عزیزالله امینی نیز امروز درجمع طرفداران خود سخنرانی کرده بود .ایشان که از یادگاران دفاع مقدس است حضور حداکثری در انتخابات را یک امر مهم و ضروری دانست و با دعوت مردم برای حضور گسترده در انتخابات ۲۸خرداد آنرا باعث شکست دشمنان دانست . این ایثارگر دوران جبهه و جنگ روحیه ایثاروجهاد را برای شورای شهر مهم برشمرد و گفت شورای شهر باید مرد میدان باشد و افراد پشت میز نشین به درد مدیریت شهری نمی خورند بلکه باید در وسط میدان به دنبال حل مشکلات شهر باشد .