پربازدیدترین ها

کد خبر: 227839 ۱۳:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۸

امام جمعه شهرستان سرپل ذهاب:

انتخابات امروز بزرگترین رزمایش سیاسی است/ تعصب و بینش سیاسی ملت به نمایش درآمده است

بازی دراز 1404:امام جمعه شهرستان سرپل ذهاب با بیان اینکه انتخابات امروز بزرگترین رزمایش سیاسی است،گفت: مردم با حضور در پای صندوق های رای تعصب و بینش سیاسی خود را به نمایش درآوردند.

انتخابات امروز بزرگترین رزمایش سیاسی است/ تعصب و بینش سیاسی ملت به نمایش درآمده است

حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در حاشیه برگزاری انتخابات در گفتگو با خبرنگار ما گفت: امروز بزرگترین رزمایش سیاسی برای ملت عزیز و شریف ایران اسلامی است که انشالله با حضور حداکثری در پای صندوق‌های رای و انتخاب شخص اصل پایه های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران  مستحکم تر خواهیم کرد.

وی افزود: اجازه نخواهیم داد به کسانی که به دنبال تضعیف این نظام و انقلاب اسلامی هستند ک تلاش می‌کنند انتخابات ضعیفی برگزار شود غیرت و تعصب و بینش سیاسی ملت عزیز ایران اسلامی این اجازه را به دشمنان ما نخواهد داد که چنین اتفاقی بیافتد.

وی ادامه داد: با حضور پرشور و حداکثری در پای صندوق‌های رای یک بار دیگر با آرمان‌های امام عزیز و انقلاب و شهدا لبیک خواهیم گفت امروز روزی است که سرنوشت کشور را ما خودمان  انتخاب می‌کنیم و لذا امروز بزرگترین روز و سرنوشت‌ساز است .

ایشان گفت: و امیدواریم ملت عزیز و غیور ایران اسلامی  کمافسابق همچنان که ۴۲ سال پای آرمان‌های انقلاب ایستادن در مشارکت های بزرگ سیاسی حضور داشتند و آزمایش های بزرگ سیاسی مشارکت داشتند امروز هم حماسه بزرگی خلق کنند و مقدمات یک دولت انقلابی و یک دولت قوی را فراهم کنند.