پربازدیدترین ها

کد خبر: 227840 ۱۳:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۸

فرماندار شهرستان سرپلذهاب:

اخذ رای تا ساعت ۲۴ امشب ادامه دارد/ ازدحام در شعبات رای گیری نشانه مشارکت حداکثری مردم است

بازی دراز 1404:فرماندار شهرستان سرپلذهاب با بیان اینکه اخذ رای تا ساعت ۲۴ امشب ادامه دارد،گفت: ازدحام در شعبات رای گیری نشانه مشارکت حداکثری مردم است.

اخذ رای تا ساعت ۲۴ امشب ادامه دارد/ ازدحام در شعبات رای گیری نشانه مشارکت حداکثری مردم است

نورالدین فرزادی پور در حاشیه بازدید از شعبات اخذ رای در شهرستان سرپلذهاب در گفتگو با خبرنگار ما بیان کرد:  امروز میعادگاه حضور حماسی و پرشور مردم هست که در مواقع مختلف به نظام اسلامی اثبات کردند در تبعیت از فرامین مقام رهبری در پای صندوق‌های رای حاضر می شوند و رای خود به نام نامزدهای مورد نظرشان به صندوق می‌ریزند .

وی گفت: همچنان که تمهید مقدمات کرده بودیم و پیش‌بینی می‌کردیم که حضور مناسبی را در شهرستان داشته باشیم الحمدلله اکنون در اکثر شعبات ازدحام رای دهندگان امیدوار کننده است و همه عوامل اجرایی نظارتی و بازرسی و تأمین امنیت شعبات زمینه‌ساز حضور و همراهی و همکاری خوبی برای اخذ رای از رای دهندگان است.

وی گفت: خوشبختانه تا کنون مسئله و مشکل خاصی نداشتیم و امیدوارم  تا پایان رای گیری تا ساعت ۲۴ امشب هست کماکان شاهد حضور مردم در پای صندوق‌های رای باشیم.

وی با بیان اینکه حضور در پای صندوق رای به ساعات پایانی موکول نکنند، گفت: آمار جمعیت در سرپلذهاب ۸۵ هزارنفر است، ۵۹هزار نفر واجد شرایط داریم و به این نسبت تعرفه تدارک صورت گرفته است.