پربازدیدترین ها

کد خبر: 227841 ۱۴:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۸

امام جمعه شهرستان سرپلذهاب:

مشارکت سیاسی انتخاب آگاهانه و اختیاری در انتخابات است / وحشت اصلی دشمنان نظام وانقلاب تشکیل یک دولت انقلابی قوی در کشور است / دولت انقلابی قوی با مشارکت حداکثری و رای بالای مردم در انتخابات شکل می گیرد

بازی دراز1404:امام جمعه شهرستان سرپلذهاب گفت : وحشت اصلی دشمنان نظام وانقلاب از تشکیل یک دولت انقلابی قوی در کشور است که این دولت قوی انقلابی با مشارکت حداکثری در انتخابات و رای بالای مردم حاصل می شود .

مشارکت سیاسی انتخاب آگاهانه و اختیاری در انتخابات است / وحشت اصلی دشمنان نظام وانقلاب تشکیل یک دولت انقلابی قوی در کشور است / دولت انقلابی قوی با مشارکت حداکثری و رای بالای مردم در انتخابات شکل می گیرد

حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان بااشاره به سخنان رهبر انقلاب اظهارداشت : مهمترین وبزرگترین و ارزشمندترین کالر امام راحل این بود که نظریه جمهوری اسلامی را خلق و آنرا وارد میدان نظریه های سیاسی گوناگون کرد.

وی افزود : امروز جمهوری اسلامی تبدیل به یک دانشگاه ملت سازی و حتی یک دانشگاه جهانی سازی شده است که رمز و راز ملت سازی این دانشگاه مشارکت سیاسی می باشد.

خطیب جمعه شهرستان تصریح کرد : رکن رکین قوام و ثبات نظامهای مردمسالار جمهوریت است و جمهوریت تنها با مشارکت سیاسی یک ملت شکل می گیرد.

ایشان درادامه بابیان اینکه مشارکت سیاسی به معنای حضور آگاهانه واختیاری در سیاست است ادامه داد : مشارکت سیاسی جلوه های گوناگونی دارد که یکی از بارزترین مصادیق مشارکت سیاسی حضور آگاهانه و اختیاری در انتخابات است .

فاطمی نسب اذعان داشت : در انتخابات باید یک دولت قوی شکل بگیرد که این دولت با پشتوانه رای بالای مردمی شکل خواهد گرفت .

امام جمعه شهرستان تصریح کرد : وحشت اصلی دشمنان نظام وانقلاب از یک ایران قوی است و یکی از مولفه های مهم ایران قوی تشکیل یک دولت قوی می باشد .

وی بااشاره به اهرم های اقتدار ایران اسلامی از نگاه تحلیل گران افزود : سه مولفه فناوری هسته ای ، قدرت موشکی و عمق استراتژیک معین حضور تعیین کننده در منطقه غرب آسیا از مهمترین مولفه های قدرت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ی باشد .

ایشان ضلع چهارم قدرت کشور را اقتصاد دانست و گفت : علاوه بر اضلاع سه گانه مولفه های قدرت آنچه که ضلع چهارم و تکمیل کننده این اقتدار خواهد بود اقتصاد قوی است که ای اقتصاد قوی بدون مشارکت مردم محقق نخواهد شد .

فاطمی نسب در ادامه به ولادت باسعادت علی بن موسی الرضا(ع) اشاره کرد وگفت : سه شنبه اول تیر مصادف با 11 ذی القعده ولادت باسعادت امام رضا علیه السلام می باشد که امیدواریم به برکت این میلاد باسعادت این روز به روز جشن بزرگ ملی در تشکیل یک دولت انقلابی قوی تبدیل شود .

امام جمعه سرپلذهاب در خطبه اول نیز به نعمت عمر انسان اشاره کرد گفت : عمر انسان یکی از فرصتهای ارزشمندی است که خاوند در اختیار انسان قرارداده تا بوسیله آن گوهر وجودی انسان متعالی گردد لذا باید قدر این فرصت را دانست و از عمر و جوانی به بهترین نحو استفاده کرد .