پربازدیدترین ها

کد خبر: 227866 ۱۶:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۳/۳۰

در سرپل ذهاب صورت گرفت :

تفقد و دلجویی شورای تامین استان از خانواده جانباختگان اختلافات بوجود آمده درمنطقه دالاهو

بازی دراز 1404:معاونت سیاسی استانداری کرمانشاه و جمعی از اعضای شورای تامین استان با حضور در منزل تعدادی از جانباختگان اختلافات بوجود آمده در منطقه دالاهو خانواده این عزیزان را مورد تفقد و دلجویی قرار دادند.

تفقد و دلجویی شورای تامین استان از خانواده جانباختگان اختلافات بوجود آمده درمنطقه دالاهو

معاونت سیاسی استانداری کرمانشاه و جمعی از اعضای شورای تامین استان ، امام جمعه شهرستان پاوه ، امام جمعه و فرماندار سرپل‌ذهاب با حضور در منزل تعدادی از جانباختگان اختلافات بوجود آمده در منطقه دالاهو ضمن عرض تسلیت ،خانواده این عزیزان را مورد تفقد و دلجویی قرار دادند.

دراین دیدار بر لزوم احقاق حقوق مردم و برخورد قاطع دستگاه قضایی استان با مخلین نظم و امنیت جامعه و افرادی که در این حادثه نقش داشتند تاکید شد .

معاونت سیاسی استانداری کرمانشاه در حاشیه این دیداربه خبرنگارما اظهارداشت :  امروز به اتفاق چند تن از شورای تامین استان ، امام جمعه شهرستان پاوه و امام جمعه سرپل‌ذهاب در منزل جانباختگان اختلافات اخیر منطقه دالاهو حضور یافته و ضمن عرض تسلیت ، تفقد و دلجویی از آنها انجام گرفت .

خوش اقبال افزود : اختلافات بوجود آمده که بر سر مراتع در منطقه دالاهو بود با بصیرت و هوشیاری بزرگان منطقه و خود مردم قبل از اینکه مورد سوءاستفاده معتمدین نظام و افراد فرصت طلب قراربگیرد جمع شد که نقش ائمه جمعه و جماعات و معتمدین اهل سنت و بزرگان و سادات اهل حق بسیار پررنگ بود.

وی تصریح کرد : با اقتدار و هوشیاری نیروهای نظامی و انتظامی استان متخلفین در این موضوع به سرعت شناسایی و دستگیر شده و در اختیار دستگاه قضایی قرار گرفتند که هر چه سریعتر برخورد لازم با آنها صورت گیرد .

معاون سیاسی استاندار تاکید کرد : بررسی این موضوع با توجه به اتفاق نظر شورای تامین استان و دادگستری استان کرمانشاه به سرعت در حال انجام است و به مردم اطمینان می دهیم که تمام متخلفین در این حادثه مورد برخورد قانونی قرارگرفته و حقوق کسانی که به آنها تعرض صورت گرفته است احقاق خواهد شد .

خوش اقبال درپایان افزود : خوشبختانه با وجود اقتدار نیروهای نظامی و امنیتی در استان اجازه هنجارشکنی و برهم خوردن نظم و امنیت جامعه به مجرمین و مخلین داده نخواهد شد و قطعا در صورت هنجارشکنی نیروهای نظامی و انتظامی و امنیتی استان به سرعت و با اقتدار کامل برخورد خواهند کرد .