پربازدیدترین ها

کد خبر: 227965 ۰۹:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۴/۱۰

مشکلات آب در روستاهای سرپل‌ذهاب کماکان ادامه دارد / از بی آبی سه روزه روستای دماغ سفید تا کمبود آب در روستای زرین جوب

بازی دراز 1404:مناطق روستایی شهرستان سرپل ذهاب همچنان از مشکلات کم آبی رنج می برند .

مشکلات آب در روستاهای سرپل‌ذهاب کماکان ادامه دارد / از بی آبی سه روزه روستای دماغ سفید تا کمبود آب در روستای زرین جوب

مردم روستای دماغ سفید در پیام ارسالی به کانال از قطعی چندروزه آب روستا گلایه داشته و از مسئولین درخواست رفع مشکل کرده اند .

مردم روستای زرین جوب نیز با ارسال پیام به این کانال از کمبود آب گلایه داشته و بیان کردند که آب در بیشتر ساعات روز قطع می شود تا بتوانند در ساعات گرم روز آب داشته باشند .

مشکلات آب روستایی از سالهای گذشته همچنان گریبان روستانشینان را گرفته و مسکن های موقتی هم نتوانسته این مشکل را برطرف کند.

طرحهایی برای رفع این مشکل تصویب و قول‌های مساعد با اعتبارات مناسب برای رفع آن از سوی مسئولین استانی و حتی کشوری داده شد واکنون هم که در حال تغییر دولت هستیم باید دید که آیا در دولت جدید این وعده ها عملیاتی می‌شود یا نه.

آنچه که مبرهن است این است که برای رفع این مشکل نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی بیش از سایرین نقش دارد و پیگیریهای ایشان از طریق وزارتخانه مربوطه و استفاده از جایگاه مطالبه گر مجلس می تواند در رفع این مشکل بسیار مهم باشد که باتوجه به شناختی که از دکتر حیدری داریم این توانایی در ایشان وجود دارد که امیدواریم همچنان با قدرت در رفع مشکلات مردم کوشا باشند.

دولت آینده نیز که یک دولت مردمی برای ایرانی قوی است و دولت انقلابی قوی را نیز یدک می کشد و قطعا حل مشکلات مناطق محروم در برنامه های این دولت قرار دارد و می توان به رفع مشکلات آب روستانشینان سرپلذهابی در آینده نزدیک امیدوار بود که امیدواریم محقق شود .