پربازدیدترین ها

کد خبر: 228165 ۱۳:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۵

در سرپل ذهاب صورت گرفت :

برگزاری هشتمین دوره انتخابات هیئت مدیره نظام پزشکی شهرستانهای غربی استان کرمانشاه در شهرستان

بازی دراز 1404:هشتمین دوره انتخابات هیئت مدیره نظام پزشکی شهرستانهای غربی استان کرمانشاه در شهرستان سرپل ذهاب برگزار شد.

برگزاری هشتمین دوره انتخابات هیئت مدیره نظام پزشکی شهرستانهای غربی استان کرمانشاه در شهرستان

هشتمین دوره انتخابات هیئت مدیره نظام پزشکی شهرستانهای سرپل‌ذهاب ، قصرشیرین و گیلان‌غرب در شهرستان سرپلذهاب برگزار شد.

مدیریت شبکه بهداشت و درمان سرپلذهاب در حاشیه برگزاری انتخابات به خبرنگارما گفت : هشتمین دوره انتخابات هیئت مدیره نظام پزشکی کشور از صبح امروز در حال برگزاری است و باتوجه به تاسیس اداره نظام پزشکی در شهرستانهای غربی استان بصورت مستقل و برای اولین بار این انتخابات با مرکزیت شهرستان سرپل ذهاب نیز برگزار گردید.

دکتر شهرام روشنی نژادافزود : انتخابات هشتمین دوره هیئت مدیره نظام پزشکی شهرستانهای غربی استان کرمانشاه از ساعت ۸ صبح امروز بارعایت پروتکلهای بهداشتی آغاز شده و تا ساعت ۱۶ عصر ادامه دارد و درصورت لزوم تا ۲ساعت قابل تمدید است .

وی تصریح کرد : صندوقهای اخذ رای گروههای مختلف پزشکی در سه شهرستان قصرشیرین ، سرپل‌ذهاب و گیلان‌غرب تعبیه شده است و خوشبختانه با استقبال خوبی از طرف همکاران گروههای مختلف پزشکی در شهرستان همراه شد که جای تقدیر دارد .

رئیس هیئت اجرایی انتخابات نظام پزشکی شهرستانهای غربی استان کرمانشاه اذعان کرد : در این انتخابات که با ۶صندوق برگزار گردید  ۱۱ نفر اعضاء هیئت مدیره ۶ گروه نظام پزشکی شهرستانهای غربی استان کرمانشاه انتخاب می شوند.