پربازدیدترین ها

کد خبر: 228818 ۱۲:۵۵ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۷

با حضور مدیرکل اداره ورزش و جوانان کرمانشاه صورت گرفت:

کلنگ زنی پنج پروژه ورزشی در روستاهای شهرستان سرپل ذهاب

بازی دراز 1404:کلنگ زنی پنج پروژه ورزشی در روستاهای شهرستان سرپل ذهاب با حضور مدیرکل اداره ورزش و جوانان کرمانشاه و نماینده مردم سرپلذهاب در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین انجام گرفت.

کلنگ زنی پنج پروژه ورزشی در روستاهای شهرستان سرپل ذهاب

شهریار حیدری در حاشیه این بازدید در گفتگو با خبرنگار ما گفت: امروز در معیت مدیرکل ورزش و جوانان استان ،جمعی از مدیران شهرستان و مردمان شهرستان سرپلذهاب، بازدیدهای مختلفی از دهستان های دشت ذهاب،قلعه شاهین ،پشت تنگ،بشیوه و پاطاق، با هدف تقویت زیرساخت ورزش منطقه انجام گرفت.

وی افزود: در این برنامه، پنج زمین چمن ورزشی و همچنین یک گود زوران که سلاح اصیل کردی هست، مورد کلنگ زنی و در آینده نزدیک بهره برداری قرار خواهد گرفت.

ایشان بیان کرد: مشکلات حوزه ورزش در گذشته تا حدود دوسال پیش ،عدم توجه به زیرساخت ورزش است،در این راستا کلنگ زنی پنج نقطه ورزشی با نگاه ویژه مدیرکل ورزش و جوانان و رویکرد تقویت زیرساخت‌ها امروز انجام شد و این‌پروژه ها با اعتباری بالغ بر ۷ میلیارد تومان از منابع ملی و استانی اجرایی خواهد شد.

وی اشاره کرد: برای دو شهرستان گیلانغرب قصرشیرین همچین برنامه وجود دارد که در آینده نزدیک شاهد کلنگ‌زنی برنامه اینچنین خواهیم بود .

حیدری گفت: جوانان منطقه استعداد رشد و شکوفایی در حوزه ورزش دارند در گذشته‌های دور تا به امروز این عزیزان هر زمانی شرایط فراهم شده درخشیدن در سطح استانی و جهانی ،و قطعا این پیشرفت نیاز به زیرساخت دارند.

وی به همراهی و همکاری مردم اشاره کرد و گفت: خوشبختانه مردم ورزش دوست این منطقه خود پای کار آمدند و زمین آماده کردند و مقدمات کار فراهم بود.

صابر رحیمی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه نیز در ادامه با ما گفت: به همت نماینده مردم سرپلذهاب در مجلس شورای اسلامی پیگیری برای اجرا و کلنگ زنی پنج پروژه‌ ورزشی در این منطقه روند خوبی داشته و اعتبار پروژه مذکور با پیگیری‌های ایشان سهمی از  اعتبارات ملی دارد که از طریق وزارت ورزش پرداخت می‌شود و در آینده نزدیک به کارگیری خواهد کرد و دو پروژه دیگر از اعتبارات ارزش افزوده است که با توجه به شورای برنامه ریزی شهرستان مصوبات اجرایی خواهد شد.