پربازدیدترین ها

کد خبر: 229035 ۱۱:۳۰ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۴

ریاست عقیدتی سیاسی تیپ ۷۱ پیاده مکانیزه ابوذر :

حضور بیش از ۱۵هزار حافظ قرآن در ارتش نشانگر تربیت نیروهای انقلابی است

بازی دراز 1404:ریاست عقیدتی سیاسی تیپ ۷۱ پیاده مکانیزه ابوذر در سرپلذهاب حضور بیش از ۱۵هزار حافظ قرآن در ارتش را نشانگر تربیت نیروهای انقلابی دانست.

حضور بیش از ۱۵هزار حافظ قرآن در ارتش نشانگر تربیت نیروهای انقلابی است

    حجت الاسلام و المسلمین جمال کرمی زرندی در گفتگو با خبرنگار ما ضمن‌گرامیداشت مناسبت ۲۴ مهر ماه سالروز تشکیل سازمان عقیدتی سیاسی ارتش اظهار داشت: در سال ۱۳۵۸ به پیشنهاد رهبر معظم انقلاب که در آن زمان در شورای عالی انقلاب فرهنگی حضور داشتند و فرمان امام راحل ۲۴ مهرماه سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران تشکیل شد .   

 وی با تبریک این روز به همه دست اندرکاران  سازمان عقیدتی سیاسی و تلاشگران این عرصه  گفت: حجت الاسلام عباس محمد حسنی ریاست سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایرانی در راستای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی و سازمان مقدس عقیدتی سیاسی و معنویات مقام معظم رهبری سه وظیفه مهم و اساسی را شامل ارتقاء معنویت، تبلیغ چهره ارتش در جامعه ،معرفی چهره رزمی ارتش که بر عهده ماست را عنوان کردند که انشاالله بتوانیم این سه اصل را انجام دهیم.

    همچنین ایشان با اشاره  یکی دیگر از وظایف  سازمان عقیدتی سیاسی ارتش را تربیت نیرو های انقلابی برشمرد که حضور بیش از ۱۵ هزار حافظ قرآن در ارتش نشانگر همین مطلب است و باید در جهت ارتقا و رشد این موضوع گام برداریم که وظیفه ما را سنگین‌تر می‌کند.   

  ایشان در ادامه با اشاره به سخنان ریاست عقیدتی سیاسی نیروی زمینی که باید خود ساخته باشیم تا بتوانیم دیگر سازی کنیم گفت: اگر اثر گذار باشیم خواهیم توانست نیروهای انقلابی را تربیت کنیم و قدم‌های مثبتی در راستای پیشبرد اهداف اسلامی و اهداف سازمان مقدس عقیدتی سیاسی ارتش برداریم و با توجه منویات معظم رهبری در جلب رضایت امام عصر (عج) گام برداریم.