پربازدیدترین ها

کد خبر: 229046 ۱۳:۱۱ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۵

جلسه شورای اداری در شهرستان سرپلذهاب برگزار شد

بازی دراز 1404: جلسه شورای اداری با حضور امام جمعه، امام جمعه اهل سنت فرماندار و جمعی از مدیران و مسئولین سرپلذهاب در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

جلسه شورای اداری در شهرستان سرپلذهاب برگزار شد

    حجت الاسلام جواد فاطمی نسب امام جمعه سرپلذهاب در این جلسه ضمن گرامیداشت هفته وحدت گفت: دین اسلام جامع ترین و کاملترین دین در میان ادیان است ،دین مبین اسلام برای تعامل و سعادت انسان از زمان قبل به دنیا آمدن تا زمان بعد از دنیا رفتن برنامه دارد. 

  وی افزود: کسی که مسئولیتی در این جامعه برعهده گیرد به همان اندازه نسبت به خدمت به مردم موظف است.  

 ایشان بیان کرد: مسئولین نسبت به مشکلات شهرستان موظف هستند با جدیت پای بیایند و نسبت به خدمات دهی به مردم دغدغه مند باشند . 

  وی در پایان گفت: خواهش دارم نسبت به مشکلات حوزه گازرسانی روستاها، نوسانات قیمت کالا ها در بازار، و الخصوص ترغیب مردم به واکسینه شدن کرونا و اعمال محدودیت ها سختگیرانه به منظور تغییر رنگ قرمز کرونا در شهرستان مسئولین مربوطه با جدیت پای کار بیایند. 

  امام جمعه اهل سنت شهرستان سرپلذهاب در ادامه این جلسه اظهار داشت: دولت ما، دولت قرآن و دولت اسلام و دولت امام‌حسینی(ع) است،بنابراین مسئولین باید نسبت به مشکلات مردم بی تفاوت نباشند. 

  ماموستا ثنایی در ادامه گفت:مسئولین با وحدت و همکاری هم در حل مشکلات مردم پای کار بیایند، یک مسئول به تنهایی توان جوابگو مطالبات مردم را ندارد. 

  فرماندار شهرستان سرپلذهاب در ادامه این جلسه گفت: در سال گذشته ۱۴ میلیارد تومان اعتبار عمرانی استانی بوده ،امسال ۸۸ میلیارد تومان اعتبارات عمرانی استانی است که نسبت به سال گذشته ۵ برابر شده البته واقعیت اینکه هزینه اجرا پروژه ها سنگین شده ولی به نسبت بهتر است.   

 وی اظهار داشت: از نظراعتبارات ملی هم  ۲۰۰ میلیارد تومان است که افزایش اعتبار داشتیم و این اعتبار در واقع حاصل زحمات همه مدیران و هم پیشنهادی که به موقع  پیگیری شد و همراهی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی که مناسبی برای ۱۴۰۰ در اختیار قرار گیرد.   

 وی افزود: حوزه کار مسئولین محدود به محل کار نیست ،باید فرادست پیگیر اعتبارات در سطح استانی باشد تا به مطالبات مردم جوابگو باشید.  

 وی بیان کرد: آموزش و پرورش نسبت به ترغیب دانش آموزان برای تزریق واکسن کرونا باید پای کار بیایند و واکسیناسیون سیار در مدارس دایر کند. 

  وی تاکید کرد: ۴۸ میلیارد تومان به آسفالت روستایی اختصاص یافته و انتظار می رود با سرعت روند کار ادامه یابد.  

 فرماندار شهرستان نیز در ادامه به عملیات آبرسانی روستاها اشاره کرد و گفت: مشکلات حوزه آبرسانی در روستاها تا حد مطلوبی حل شده ولی انتظار می رود با جدیت پیگیر مطالبات مردم باشند، همچنین موضوع اراضی جامانده از سامانه گرمسیری با جدیت پیگیری کنند. 

   فرزادی پور گفت: نیازها و مطالبات سال ۱۴۰۰ در شهرستان را احساء کنند و اطلاعات در اختیار نماینده مجلس شورای اسلامی و سازمان تنظیم برنامه و بودجه در سال ۱۴۰۰،  قرار دهید تا در سال ۱۴۰۱ روند کار به خوبی پیش رود.   

وی یادآور شد: طرح هادی در چند روستا اجرا شده انتظار می رود با سرعت پیگیری شود. 

  وی تاکید کرد: شورای شهر سرپلذهاب در خصوص تعیین تکلیف شهردار جدیت داشته باشد.  

  فرماندار سرپلذهاب در پایان پیگیری امهال تسهیلات قبل از زلزله، رسیدگی وضعیت گازرسانی روستاها قبل سرما،جمع آوری نخاله های اطراف شهر ، پیگیری مشکلات آب منطقه ای ، پیگیری طرح مطالعاتی اعمال ماده ۲۳ جاده روستاهای کم عرض و تقاطع کل داوود،پیگیری عملیات برق روستا چَمن،مدیریت آرد و نان در سطح نانوایی ها،ساخت و سازهای غیرمجاز ، گاز مایع روستاهای فاقد گاز از جمله تذکرات و پیگیری های بود که به مسئولین مربوطه یادآور شد که هرچه سریعتر به نتیجه مطلوبی برسند.