پربازدیدترین ها

کد خبر: 229082 ۱۰:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۹

جشن بزرگ هفته وحدت و طنین یا رسول الله (ص) در شهرستان سرپلذهاب برگزار شد

بازی دراز 1404:جشن بزرگ هفته وحدت با حضور مسئولین علما و روحانیون اهل تشیع و اهل سنت شهرستان سرپلذهاب و مسئولین و عموم مردم در محله صدرا این شهرستان برگزار شد

جشن بزرگ هفته وحدت و طنین یا رسول الله (ص) در شهرستان سرپلذهاب برگزار شد

حجت الاسلام  سید جواد حسینی نماینده ولی فقیه سپاه در سرپلذهاب  هفته وحدت اتحاد بین مسلمین است دشمن در تلاش است اتحاد بین مسلمانان رااز بین ببرد، ما باید آگاه و هوشیار و بیدار باشیم.

وی افزود : درس دشمن را بخوانیم ، همانطور که در کشورهای عراق سوریه یمن به اسم اسلام، مسلمان کشی اتفاق می افتد، بنابراین باید بصیرت خود را بالا ببریم و آگاهانه در برابر برنامه های دسمن بایستیم.

امام جمعه اهل سنت شهرستان سرپلذهاب در ادامه ضمن گرامیداست هفته وحدت گفت: وحدت و انسجام اهل سنت و اهل تشییع مشت محکمی بر دهان آمریکا است و دشمنان از این انسجام هراس دارند.

وی برگزاری مراسمات جشن وحدت با هدف شناخت همدیگر،محکوم کردن دشمنان عنوان کرد و گفت: پیرو پیغمبر.ص. و کتاب قرآن باشیم ، از بغض و کینه و تفرقه بپرهیزید .

امام جمعه سرپلذهاب در این مراسم گفت: خداوند متعال می فرماید برای شما در سیره رسول خدا الگو و سرمشق نیکویی است، و این اسوه و الگو در مورد پیرو کردن از کارهای نیک نقش مهمی دارد.

وی افزود: وقتی اسوه قراردادن پیغمبر.ص. را طبق آیات قرآن کریم بررسی میکنیم درباره ی ایستادگی در برابر دشمن است.

ایشان ادامه داد: زمانی ما می توانیم در مسیر پیغیر.ص. قرار بگیریم که در زندگی خود سیره پیغیر.ص بعنوان الگو تام‌ قرار دهیم.

اگر کسی بخواهد در زندگی به تکامل دست پیدا کند،باید در زندگی خود ببینید که پیغبرص. به چه چیزی تاکید و امر می کند،و همان را در زندگی به آن عمل کند.