پربازدیدترین ها

کد خبر: 229870 ۰۹:۱۶ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۵

به مناسبت ولادت حضرت فاطمه(س) صورت گرفت:

تقدیر بسیج جامعه زنان سپاه ناحیه سرپل‌ذهاب از بانوان فعال در طرح شهید قاسم سلیمانی

بازی دراز 1404:بسیج جامعه زنان سپاه ناحیه سرپل‌ذهاب در اقدامی به مناسبت ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا(س) روز زن با حضور در مرکز واکسیناسیون شهرستان از بانوان حاضر در طرح سلامت محور شهید حاج قاسم سلیمانی تقدیر کرد .

تقدیر بسیج جامعه زنان سپاه ناحیه سرپل‌ذهاب از بانوان فعال در طرح شهید قاسم سلیمانی

فرمانده سپاه ناحیه سرپلذهاب سرهنگ نوروز اکبری در این مراسم ضمن گرامیداشت میلاد حضرت فاطمه سلام الله و روز مادر اظهار داشت: بانوان بسیجی شهرستان همانند هشت سال دفاع مقدس رسالت خود را بر دوش گرفته و در کنار مدافعان سلامت، در قطع زنجیره ویروس کرونا در حال فعالیت هستند.

وی افزود: از تولید گان،دستکش و ماسک تا حضور در طرح شهید قاسم‌ سلیمانی که خانه به خانه برای شناسایی افراد ناقل به ویروس حضور پیدا کردند و همچنین در انجام واکسیناسیون در کنار مدافعان سلامت نیز حضوری پررنگ داشتند.

ایشان تصریح کرد: بانوان بسیجی پیش قدم در غربالگری کرونا در طرح شهید سلیمانی بودند، تا با تلاش های خود مشکلات و چالش های مردم را از بین ببرند و شرایط مناسبی را برای آنان حاکم کنند.

وی ادامه داد:طرح شهید سلیمانی به منظور شناسایی، قرنطینه و درمان تا بهبودی بیماران مبتلا به کرونا و با هدف کنترل و مدیریت بیماری در جامعه در حال انجام است،بسیاری از نیروهای فعال این طرح را بانوان بسیجی تشکیل می‌دهند.

وی درپایان عنوان کرد: این طرح از زمان ابلاغ و آغاز اجرا همچنان به طور مستمر و مداوم در حال انجام است، تا با شناسایی به‌هنگام بیماری مبتلا به کرونا و تسهیل روند قرنط.، درمان و بهبودی آن‌ها در نهایت از آمار مبتلایان کاسته و به مدیریت بیماری بینجامد