پربازدیدترین ها

کد خبر: 229882 ۱۳:۲۸ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۵

با حضور مسئولین:

دیدار با خانواده های شهدای شهرستان سرپلذهاب صورت گرفت

بازی دراز 1404:با خانواده های شهدای شهرستان سرپلذهاب با حضور امام جمعه،فرماندار ،فرمانده قرارگاه شهید دکامی نیروی زمینی سپاه ، رئیس بنیاد شهید شهرستان سرپلذهاب دیداری صمیمی صورت گرفت.

دیدار با خانواده های شهدای شهرستان سرپلذهاب صورت گرفت

امام جمعه سرپلذهاب حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در این دیدار گفت:صبر و شکیبایی خانواده‌ معظم شهدا برای آحاد مختلف مردم یک الگو و درس بزرگ است که در برابر توطئه‌ دشمنان علیه این کشور ایستادگی کرده و در تداوم خون مطهر شهدا از آرمان‌های نظام اسلامی و رهبری دفاع کرده‌اند

وی افزو:امروزه وظیفه داریم با زنده نگه داشتن آرمان های شهدا و ادامه راه آنان، برای دفاع از کشورمان در برابر حربه های جدید دشمن که در راستای فرهنگ مورد هدف قرار گرفته ایم، بجنگیم و نسل های جوان را برای جنگ نرم در مقابل آماده سازیم.

فرماندار سرپلذهاب نیزدر ادامه گفت:ارج نهادن به خانواده شهدا باید سرلوحه کار تمام مسئولان، مردم و الخصوص نسل های سوم و چهارم قرار بگیرد.

وی عنوان کرد: وی ادامه داد آرامش و امنیت منطقه مرزی شهرستان سرپل ذهاب و دیگر جای جای از این کشور میهن اسلامی مدیون خون پاک شهدایی است که در دوران دفاع مقدس و از جان خود گذشتند و نگذاشتند و جبی از این خاک به دست دشمن بیفتد.

فرمانده قرارگاه شهید دکامی نیروی زمینی سپاه در ادامه اظهار داشت: ادامه دادن راه شهدا بر همگان واجب و ضروری است و برای حفظ آرمان های اسلام باید با حربه های جدید دشمنان جنگید و ایستادگی کرد.

سردار احمدی پور گفت: ادامه دادن راه شهدا با پیروی از خط ولایت فقیه و حفظ آرمان های اسلام محقق میشود لذا باید با جان و دل مدافع این انقلاب باشیم

گفتنی است در پایان این دیدار از خانواده های شهید ابراهیم غلامی، شهید حیدرعلی بابائی ریزه وندی، شهید ولی مرادی،شهید ایرج الماسی بااهدا لوح یادبود تقدیر بعمل آمد.