پربازدیدترین ها

کد خبر: 229891 ۱۴:۳۳ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۶

جانشین فرماندهی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه :

بسیجیان سرپل‌ذهاب غیور ، با صلابت و بصیر هستند / نسل جوان و نوجوان با تفکرات بسیج آشنا هستند

بازی دراز 1404:جانشین فرماندهی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت : بسیجیان شهرستان سرپل ذهاب بسیجیانی غیور ، بصیر ، با صلابت هستند و همیشه در میدان حضور دارند و پای نظام و انقلاب خود ایستاده اند.

بسیجیان سرپل‌ذهاب غیور ، با صلابت و بصیر هستند / نسل جوان و نوجوان با تفکرات بسیج آشنا هستند

سرهنگ مسعود قنبری در حاشیه برگزاری رزمایش سپاه ناحیه سرپل‌ذهاب در گفتگو با خبرنگار ما اظهارداشت : رزمایش مقابله با ناآرامی های شهری بسیجیان در شهرستان سرپل ذهاب توسط سپاه این ناحیه برگزار شد .

وی افزود : بسیجیان سپاه ناحیه سرپل‌ذهاب باتوجه به آموزشهای فراگرفته با تشکیل پاسگاه فرماندهی و طرح ریزی عملیات این رزمایش را در یک شهرک شبیه سازی شده با حضور مسئولین اجرا نمودند.

جانشین فرماندهی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان تصریح کرد : این رزمایشات برای یافتن کمبودها و کاستی ها ورفع معایب و نواقص انجام می شود و این رزمایش هم در سطح مناسبی و مطلوبی اجرا شد تا در مواقع لزوم مشکلی بوجود نیاید .

وی خاطرنشان کرد : شهرستان سرپل ذهاب دارای بسیجیان غیور و همیشه در صحنه است و مردم این شهرستان مرزی همچون زمان دفاع مقدس با صلابت پای نظام و انقلاب خود ایستاده و در میدان حضور دارند.

 

قنبری افزود : جوانان و نسل‌های بعد از انقلاب که امروز وارد بسیج شده اند نیز با تفکرات و برنامه های بسیج آشنا شده و با صلابت و قدرت وبصیرت در خدمت نظام و انقلاب هستند .