پربازدیدترین ها

کد خبر: 229892 ۱۵:۱۹ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۶

در سرپل ذهاب صورت گرفت:

برگزاری جلسه ستاد بحران شهرستان

بازی دراز 1404:جلسه ستاد بحران شهرستان سرپل ذهاب با حضور اعضای این ستاد در سالن جلسات فرمانداری شهرستان برگزار گردید.

برگزاری جلسه ستاد بحران شهرستان

جلسه ستاد بحران شهرستان سرپل ذهاب به ریاست فرماندار و با حضور اعضای این ستاد در سالن جلسات فرمانداری شهرستان برگزار گردید.

فرماندار سرپل‌ذهاب در این جلسه اظهارداشت : طبق اطلاعیه هواشناسی از اواخر امروز تا پایان روز جمعه احتمال بارندگی باران و برف و رعد و برق در شهرستان وجود دارد .

نورالدین فرزادی پور افزود : تمام دستگاههای امدادی و خدماتی و سایر نهادهای عضو ستاد مدیریت بحران شهرستان آمادگی لازم را در این چندروز آینده داشته باشند و مدیران ادارات هم از شهرستان خارج نشوند.

وی تصریح کرد : استاندار تاکید کرده است اگر در وضعیت بحرانی مدیر ومسئولی ترک فعل و کوتاهی در عمل انجام دهد تحویل دادستانی خواهدشد.

ایشان بابیان اینکه جلوی بحران را نمی توان گرفت اذعان داشت : وضعیت بحرانی قابل جلوگیری نیست اما با تمهید مقدماتی می توان از بوجود آمدن خسارات پیشگیری کرد .

نماینده عالی دولت در شهرستان اظهارداشت : تمام دستگاههای شهرستان برای مواقع بحرانی در حیطه وظایف خود طرح عملیاتی داشته باشند و اعتبارات حوادث طبیعی را شناسایی و در این زمینه هزینه کنند .

وی افزود : هر مسئولی در حیطه وظایف و اختیارات خود  مشارکت مردم را جلب کرده و جامعه هدف دستگاه تحت تصدی را در انجام اقدامات خود شریک کند.

ایشان خطاب به هلال احمر گفت : زندگی مردم بدون آب و برق و گاز بسیار سخت خواهد بود و خصوصا در فصل زمستان در بحث گرمایشی بسیار مهم خواهد بود لذا هلال احمر با همکاری ادارات مختلف آمادگی لازم را داشته باشد.

فرماندار شهرستان در پایان جلسه بر لزوم سه سوخته شدن خبازیهای سطح شهرستان تاکید کرد .